Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : dopust v tuniziji

alex2000
05.06.2009, 21:21
Pozdravljeni, letos gremo z TA Palma v Tunizijo in sicer v hotel el mouradi gammarth, ima mogoče kdo kake izkušnje z tem hotelom?

alex2000
23.06.2009, 21:27
Pozdravljeni, letos gremo z TA Palma v Tunizijo in sicer v hotel el mouradi gammarth, ima mogoče kdo kake izkušnje z tem hotelom?
A res noben nima kakih izkušenj z tem hotelom, a gre kdo v kratkem v ta hotel?lp

Aldebaran
23.06.2009, 21:32
tripadvisor (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297946-d543064-Reviews-El_Mouradi_Gammarth-La_Marsa.html)
pa še tole (http://www.professionaltravelguide.com/Destinations/Tunis-Tunisia/Hotels/Reviews/Melia-El-Mouradi-Gammarth-p1493007)

shon
25.06.2009, 08:17
Midva sva bla lani tam in sicer so naju dva dni pred odhodom prestavili iz djerbe v ta hotel. Kar se tiče hotela je zelo lep, čist,hrana je super(vsaj nama je bila všeč). Je pa en drug problem, da iz hotela enostavno nimaš kam it. Kamorkol greš rabiš taxi ker je peš predaleč. Verjetno boste pristali v Monastirju potem pa se boste tri ure vozili do hotela. Sicer pa, če si najdete dobro družbo v hotelu(veliko je slovencev in hrvatov) se boste imeli prav fino, lp.

alex2000
26.06.2009, 01:05
Midva sva bla lani tam in sicer so naju dva dni pred odhodom prestavili iz djerbe v ta hotel. Kar se tiče hotela je zelo lep, čist,hrana je super(vsaj nama je bila všeč). Je pa en drug problem, da iz hotela enostavno nimaš kam it. Kamorkol greš rabiš taxi ker je peš predaleč. Verjetno boste pristali v Monastirju potem pa se boste tri ure vozili do hotela. Sicer pa, če si najdete dobro družbo v hotelu(veliko je slovencev in hrvatov) se boste imeli prav fino, lp.

Hvala za informacije, to da je hotel na samem se videl na google earthu, kak dan taxi, pa mogoče rent a car, zaenkrat še letimo v Tunis in upam da bo tako ostalo!lp

ana 24/7
16.07.2009, 16:00
Letos sva se s kolegico odločile ,da greva prvič na morje v tujino in to v Tunizijo.:) Zanima me ali mi lahko svetujete kateri hotel predlagate in izbrale bova varianto " last minute " ! Sprašujem še tudi ali je možno v teh državah se sončit zgoraj brez??????????? :dontknow:
Sem čisto nova na tem forumu in se vnaprej zahvaljujem vsem za odgovore !!! :d

jagadu
18.07.2009, 11:44
draga Ana v državi Tunizija je sončenje brez kopalk PREPOVEDANO, res pa je da te ne kaznujejo, če si brez modrčka, tako da z veseljem pokaži svoj parček...

p.s. se priporočamo za kako fotko ;-)

mikkeni
18.07.2009, 13:32
Zanima me, če je že kdo koristil hotel El Mouradi Club Selima? se mi zdi da preko agencije Oasis... ki ponujajo All inclusive?

ima kdo namen da gre na tisti konec v sredi avgusta 12.8.

vsaka informacija dobrodošla...

tynchy
21.07.2009, 19:00
Kot je že Jagadu povedal, je sončenje brez kopalk prepovedano. Se mi pa zdi lepo, da če greš v tujo državo, z drugimi navadami in običaji, da to spoštuješ. Sem sama opazila, da sami domačini niso imeli nič proti, če si bil zgoraj brez, se mi zdi, da so te bolj postrani gledali ostali turisti. ;)

ana 24/7
26.07.2009, 20:42
Ali gre mogoče kdo 05.08.2009 v Hammamet hotel Samira club? :drunk:

Edvard
30.07.2009, 08:13
tynchy, poj si bla pa med samimi "zategnjenci", na plaži sploh ni problem zgoraj brez, in ženske to tudi na veliko prakticirajo, letos so bile med nami pogumne poljakinje, ki so se skoraj povsod sprehajale zg. brez, še čez cesto ipd. jih to ni motilo. Res pa je da izpadeš smešna, če se na vse pretege skrivaš med zapenjanjem zg. dela ali preoblačenjem in tudi takih je kar veliko... Glede tega kateri hotel pa najprej povej koliko si pripravljena zapraviti, pa še nasvet, ne le za en teden !!!

ana 24/7
30.07.2009, 09:07
V Tunizijo greva s prijateljico 05.08.2009 v hotel Samira club in to za en teden! Upam,da bo vse v najlepšem redu!!!:)

frik
01.08.2009, 20:54
Ima kdo izkusnje iz hotela el mouradi hammamet resort, pa kaj se kej dogaja v temu turisticnemu naselju Yasmine? Je kej bolj zivahno kot na Djerbi kjer je zvecer bolj mrtvilo in vse kar se dogaja je bilo v hotelu? Pa na Djerbi me je malce zmotilo ker se ni dalo dobit pira na plazi, ampak le na bazenu pri hotelu, tako da sem se nalival na plazi z cocacolo, fanto in spritom. Mislm da sm v tistih 2 tednih toliko teh mehurckov spil, kot prej v celem lajfu:).
A je tle na celini v Hammametu kej drugace, v Turciji lani recimo ni bilo problema in se je tankalo pira kokr si hotel na plazi. Itak all inclusive varianta obvezno:).
Hvala ze vnaprej za kaksne informacije.

mikkeni
04.08.2009, 09:39
koliko časa pred odhodom dobiš "voucherje" za potovanje? Ker imamo planiran odhod 12.8.

ana 24/7
04.08.2009, 13:36
Sama sem voucher prejela teden dni pred odhodom ! Jaz končam z dopustom ga ti šele začneš - PRIJETEN DOPUST !!!!!!!!!!!!:)

detektivka
09.09.2009, 10:20
in kako je bilo v samira club-u?

ana 24/7
11.09.2009, 10:46
Sama sem sploh prvič dopustovala v Tuniziji in bila sem zelo zadovoljna. Sobe so bungalovskega tipa in so zelo lepo urejene in zelo čiste , imela sem all-inclusiv vendar mi hrana ni bila najbolj - všeč razen rogljičkov,palačink in pomfrija,vode v plastenkah neomejeno ; sem pa sicer spila pred obrokom malce žganja ,da sem si razkužila želodec,plaža je lepa ampak bi jo lahko malce počistili zvečer ( cig.ogorki in drobno smetje ),ko so gostje zapustili plažo. Animacije so bile zvečer tako za otroke kot tudi za odrasle ( disco night) !! Imela sem zelo lep dopust in upam,da se še kdaj vrnem !!
Če odhajaš tja se pa imej skrajno lepo in uživaj maximalno 100% !!

lep pozdrav:)

ana 24/7
25.09.2009, 15:24
Detektivka ali si se že vrnila iz dopustovanja v Tuniziji - Samira club ?? Kako si preživela zaslužen dopust ??:)

detektivka
01.10.2009, 16:26
ja sem že nazaj na žalost, super je bilo, priporočam hotel mladim, jaz nimam pripomb, soba ful fajna, hrana dobra, plaža ful lepa, animacija da dol padeš..res ful fajn dopust :)

Mojca78
08.01.2010, 09:27
alex 2000

A lahko, prosim, napišeš kaj več o dopustu v hotelu El Mouradi Gammarth.
Zanima me:
- velikost sobe
- hrana in gužva v restavraciji med obroki-a se čaka v vrsti?
- bazen je samo en, a je bil zelo zaseden
- plaža, ležalniki, je možna izposoja brisač za plažo v hotelu

Zakaj vse to sprašujem?
Smo 5 članska družina. Lani smo letovali v E.M Menzel na Djerbi in je bilo v hotelu preveč gostov ali pa je manjkala še ena restavracija.:dontknow: Kombinacija gužva, vročina in še kaj ti lahko pokvari dopust - ni prijetno da cel dopust stojiš v vrsti in nekaj čakaš!:nonono:

Pa še na katero letališče ste dejansko leteli? In kdaj ste imeli let- lani smo se domov vračali sredi noči!

Koliko vožnje je od hotela do Tunisa?

Vsake informacije bom vesela, ker si malo ogledujemo ta hotel pri TA Palma.
Z agencijo ste bili zadovoljni?

Hvala že v naprej!!!

Lep snežni pozdrav s Ptuja!

Mojca

potovalka
01.02.2010, 20:40
Nismo bili v tem hotelu in žal nekih podatkov nimam.

Predlagam ti pa nekaj nasvetov glede čakanja v vrsti. Ugotovite kateri čas je najugodnejši. Mož je vedno sedel pri mizi, jaz in otroci pa smo si ogledali ponudbo hrane. Potem so pa otroci počakali pri mizi in sva jim z možem prinesla željeno.

Zadnja sva bila itak midva. Je bilo pa lepo potem v miru pojest, ko so se otroci že igrali pred jedilnico.

Ice-Girl
07.02.2010, 07:27
Pozdrav.
Zanima me, ali je mogoče že kdo dopustoval v Tuniziji z turistično agencijo Gulet toursitik? Če ja, kakšne so vaše izkušnje?

Ravnokar sem si pogledala njihov katalog Poletje 2010 in videla da imajo zelo ugodne cene (npr. hotel 4*, odhod 22.6., all incl. 449 eur), ter veliko izbiro hotelov (ne samo verigo El Mouradi, tako kot naše agencije).

Sicer je to avstrijska agencija, sem se pa pozanimala da je na vsaki destinaciji tudi njihov slovenski predstavnik. Let je pa tudi vsak torek iz Ljubljane (prevoznik Tunisair).

Lp

raffy
10.02.2010, 20:48
Hello!
kdo gre 2.6.2010 v Port El Kantaou hotel El mouradi club Selima...jaz potujem z agencijo RELAX...me zanima tudi vaše mnenje o tem Hotelu in destinaciji :D

Upam da se bom imel fajn :D