Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ribič Pepe

znakovnik
07.06.2009, 17:12
Lepo pozdravljeni!
Vprašal bi vas, če kdo gleda oddajo Ribič Pepe. Oddaja je namenjena za mlajše, a je zelo zanimiva tudi za nas starejše.
Kot je bilo že zgoraj napisano - namenjena je za vse generacije. In to je tisto, kar me pri tej oddaji fascinira. Ta raznovrstnost. Tako sem tudi sam dobil mnogo informacij, ki jih v šoli nisem bodisi zaradi špricanja, bodisi zaradi tega, ker mi tega učitelji niso povedali :) . Še bolj pa so navdušeni otroci. Sam imam dva, ki skupaj s Kakadudujem in Pepetom doživljata iskanje zaklada in lovljenje zvitega lisjaka Foksnerja.
Sezona se sicer izteka, toda domnevam (raje ne bom rekel, da sem prepričan, toda glede na uspešnost in kakovost serije je to upravičeno), da jo bomo lahko spremljali tudi naslednje leto.
Gre za projekt, ki je po dolgem, dolgem času že spet uspešen. Predvsem pa je prekinil sušno dobo neuspelih, jalovih nanizank, serij, nadaljevank in podobnih stvari slovenske nacionalne televizije.
Predlagam, da ujamete zadnja dva dela in da te oddaje spremljate tudi naslednjo sezono.

LP!

(http://www.ribicpepe.si)

KissMe
07.06.2009, 19:36
Ja, Ribič Pepe je res kul :2thumbs: