Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dejstvo...

spartan
09.06.2009, 21:13
Simpl vprašanje...ali pa tudi ne. V partnerskem odnosu partnerja skrbita drug za drugega ne samo v spolnem smislu, ampak tudi v emocionalnem.

Mal bolj detaljno.. a je moški kriv, če v ženski zazeva emocionalna praznina.

Mnenja?

Andreea
10.06.2009, 07:29
Po mojem je pa ravno obratno.
Vsak je v prvi vrsti sam odgovoren za svoje stanje na tem področju. Tisti, v katerih "zeva emocionalna praznina", imajo ponavadi težave s tem, ne glede na to ali so samski ali v partnerstvu. Hec je samo v tem, da imajo na začetku zveze občutek, da "druga polovica" reši ta problem.
Sicer podobno kot pri doseganju orgazma - partner lahko pripomore k temu, da bodo vrhunci bolj ali manj intenzivni, nikoli pa ni samo drug kriv, da ti ne pride/ne prihaja. ;)

Če imaš luknjo v svojem življenju, ti je partner ne more zapolnit. Samo na začetku imaš lahko tak (lažen) občutek.

Snif
10.06.2009, 11:22
Tipi so itak krivi za vse. Sploh nea kažejo čustev in jih v bistvu nimajo. Razen, ko v baru gledajo striptiz. Takrat se pol smejijo na ful pa še slinijo zraven. :approve:

mrjerry
10.06.2009, 15:18
Simpl vprašanje...ali pa tudi ne. V partnerskem odnosu partnerja skrbita drug za drugega ne samo v spolnem smislu, ampak tudi v emocionalnem.

Mnenja?

Odgovor na vprašanje: ne.

Kar se pa izhodišča tiče - stvar je zelo odvisna v posameznika. Jaz nisem v odnosu zato, da bi za svojo skrbel. Jaz sem v odnosu zato, ker me moja dopolnjuje. In ker ima... No... Sej že veste :p :p

vučko stručko
10.06.2009, 20:07

Mnenja?

A ne bi bilo bolje tako:

.......lahko tudi skrbita drug za drugega...?

Emocionalna praznina ima druge vzroke, tudi karmične.

LP

spartan
10.06.2009, 23:13
Mogoče bi bilo tole dovolj.....

V partnerskem odnosu partnerja skrbita drug za drugega ne samo v spolnem smislu, ampak tudi v emocionalnem.

Torej...da ali ne...nekje vmes?

mrjerry
11.06.2009, 05:37
Spet odvisno od konkretnih partnerjev.

Pač navedel si neko čisto direktno trditev, v kateri si zaobjel vso populacijo. S tem so pa možnosti za resničnost trditve hudo majhne.

Lahko bi rekel "v partnerskem odnosi naj bi partnerja skrbela..." Potem bi pač debatirali o etiki in morali. In tedaj bi bil moj odgovor takšen, kot sem ga napisal v svojem prvem postu.

lila5
11.06.2009, 13:29
Kako pa izgleda, ko v ženski zazeva emocionalna praznina......?:dontknow:

Kaja
11.06.2009, 13:54
Kako pa izgleda, ko v ženski zazeva emocionalna praznina......?:dontknow:

Poskrbi za to, da se praznina napolni:veryevil:

KissMe
11.06.2009, 19:28
Poskrbi za to, da se praznina napolni:veryevil:

:rolling: :clapping: