Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ezo tv - kanal a

bejba020
13.06.2009, 13:28
a kdo kdaj gleda prerokovanje na kanalu A ezo tv? meni se to zdi čisto izkoriščevanje ljudi.....

KissMe
14.06.2009, 12:26
To je še slabš k Srečna linija :rolling:

Škoda, ker ne dajo na program česa zanimvega, ne pa da so 3 ure na dan te bedarije...

User
22.06.2009, 10:44
a kdo kdaj gleda prerokovanje na kanalu A ezo tv? meni se to zdi čisto izkoriščevanje ljudi.....

se strinjam, pa pojma nimajo.. sm 1x spremljal, klicala ženska, mogla povedat praktično vse, pol pa odložit, k je pa una prerokovala, se je pa že v letniku zmotila itn. iz tega sledi če kera oseba v to vrjame, lahka pride do tragedije... recimo da ji una šalabajzarka pove da se ji splača dons investirat večjo količino keša v nekej... oseba to vrjame, gre to narest, nakar ugotovi a) da zadeva ne drži al pa b)ugotovi da zadeva mogoče drži, sam se je teta na tv zmotla, k je recimo zgrešila 1 dan ( in pač oseba k to vrjame, je šla recimo investirat tist keš, drug dan pa ugotovi da je ostala brez vsega) in že mamo lahka recept za tragedijo

ježek
27.07.2009, 21:32
no ja srečna linija oz fantastični klic je blo sigurno 3x slabš.. tm so nategovali folk, tist dnar gor limal pa so pršli kr eni rezultati in kr neki... folk je klical.. pol pa ja noben ni poklical gremo na naslednjo igro...

tukaj se saj več na čem si... če si tolk trapast da boš verjel pač si si čist sam kriv...
men je dobr pogledat samo takrat ko je na sceni vojko z njegovim 9 zvezdni ki... tip je zelo fajn govorec :D
čeprou pol vprašanje ali bom končal letos šolo
odgovor pa... ja obstaja možnost da jo, lahko pa se tudi zalomi, če ne letos pa drugo leto... haha :D

in full me zanima zakaj je to izkoriščanje ljudi??? ka jih v kej siljo???

lana
28.07.2009, 08:55
totalna bedarija :dontknow:

kolesar
28.07.2009, 14:20
ezo tv-še hujše kot Danny jeve zvezde:veryevil:

Urossek
09.08.2009, 15:30
Čisto norčevanje.

Moj sin je 72x poklical na srečno linijo.

Da ne govorim o telefonskem računu.

Lep pozdrav, Urossek

kolesar
26.08.2009, 17:51
Srečna linija je že nekaj časa pod drugim imenom-Fantastični klic, kjer je sistem popolnoma isti-pobiranje denarja s strani Telekoma in mobilnih operaterjev.

Vojko
21.10.2009, 23:17
no ja srečna linija oz fantastični klic je blo sigurno 3x slabš.. tm so nategovali folk, tist dnar gor limal pa so pršli kr eni rezultati in kr neki... folk je klical.. pol pa ja noben ni poklical gremo na naslednjo igro...

tukaj se saj več na čem si... če si tolk trapast da boš verjel pač si si čist sam kriv...
men je dobr pogledat samo takrat ko je na sceni vojko z njegovim 9 zvezdni ki... tip je zelo fajn govorec :D
čeprou pol vprašanje ali bom končal letos šolo
odgovor pa... ja obstaja možnost da jo, lahko pa se tudi zalomi, če ne letos pa drugo leto... haha :D

in full me zanima zakaj je to izkoriščanje ljudi??? ka jih v kej siljo???

No, če bi rad vedel, kaj in kako na prste računam, ti lahko pokažem. Kar zadeva govorjenja je pa tako, da je imel vodja oddaje na voljo 2 minuti za odgovor. Pogovor s klicateljem, na ušesa mu govori še eden iz režije, celo goro omejitev glede načina in vsebine tistega, kar gre v eter.

Tako seveda gledalec ne dobi tistega, kar si zasluži in kar je konec koncev plačal, vsi drugi gledalci pa se lahko čudijo, kaj se dogaja in čemu odgovori niso tako dobri kot so takrat, ko me pokličeš recimo na mojo linijo.

Lep pozdrav, Vojko