Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Metalcamp 09

monster
04.07.2009, 10:24
Prišel v laibach z otvoritvenega večera. Meni je bilo vse odlično. :D

Kronično ignoriranje velikih medijev Metalcampa, največjega metalskega festivala v Evropi, je gnusno. Dejte še vedno pokrivat vaške veselice in druge lokalne žurke :(

Sramota!

monster
04.07.2009, 20:06
Očitno to nikogar ne briga. Siolov forum je itaq postal samo servisna stran za tiste, ki jim siol tv ne dela, ki so si zataknili geslo v zadnjico in zdaj ne morejo na net ali bi radi resetirali komp pa se jim je prst zataknil v nosu :(.

Brezveze!

Vsaj poptv je naredil malo fotogalerijo, ostali pa ste tiho kot riti.

Včeraj smo videli prvi večer Metalcampa09, sam sem se priklopil pri Death Angel, ki so odšofirali zelo solidno uro z dobro komunikacijo s publiko. Brutalni death metal Kataklysm je v prvih nekaj komadih ponudil odličen šum za čiščenje ušes in za miganje z glavo, potem pa so postali nadležni v svoji enoličnosti. Ob 00:25 so prišli na odrje Nightwish. Anette pač ni Tarja, vendar je svoje glasovne sposobnosti pokazala do takšne mere, da komade, ki so nastali za njo, odpoje suvereno, stari komadi vokalno mal prepričljivi. Muzička podoba Nightwish na splošno enovita, udarna in tekoča, zame je imel glavno besedo bobnar Julius, ki je mag svojega posla. Bilo mi je v užitek broditi po tolminskem blatu :)

Snif
04.07.2009, 22:07
To ti misliš Monster, thx za poročilo. ;)

ata hrast
07.07.2009, 14:02
Stari, maš prov, ampak v končni fazi je še zmer bolš tko kot je: da veliki (kao) mediji ignorirajo take festivale in ti festivali uspejo ( v vseh pogledih) kot pa da vse propade ampak mediji napihujejo vse skupi do neba.

sicer sem pa sam že doooooolgo časa imun in ignorantski na kakršnekoli recenzije koncertov tako po elektronskih kot tudi po tiskanih medijih... moraš pa za moje pojme imeti za kritiko tovrstnih zadev malce več "življenske inteligence" kot jo premore večina faliranih študentov, ki se nosijo po svetu kot nad-novinarji...

monster
07.07.2009, 22:15
da ata ;)

Cifra
08.07.2009, 12:48
MetalCamp se je za moje pojme izrodil. Cene so vsako leto višje, folk je vsako leto bolj mahnjen, pa še preveliko je vse skupaj ratalo za moj okus. Mene tam več ne bodo vidli, grem raje na koncerte istih bandov tekom leta, pa v Tolmin na dopust....

bejdi
09.07.2009, 11:01
ni čist tko, da se ignorira, so tut druge težave in, ... drgač pa se pa čist strinjam ... ((:
:P
sicer mal of topik in tu, sam forum pa itak uporabniki delamo, tko da ..al se sam jamra al se pa tut kej pove