Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Draga moja

spartan
05.07.2009, 20:53
deklica...če te kdo povabi ven, je boljš it, kot pa čepeti doma pred TV s sladoledom v rokah.

Se strinjaš:shy: Al morš bit pripravljena...olišpana, zrihtana, naparfurmirana itd...itd...

Kako ste pa vi....morte bit perfekt in sploh in oh:shy: Mnenja:shy:

Babi2
06.07.2009, 04:01
deklica...če te kdo povabi ven, je boljš it, kot pa čepeti doma pred TV s sladoledom v rokah.

To pa sploh ni nujno. Odvisno seveda od tega, kdo te povabi.

Al morš bit pripravljena...olišpana, zrihtana, naparfurmirana itd...itd...
Kako ste pa vi....morte bit perfekt in sploh in oh
Primerno urejena, kot običajno vsak dan:d. Poseben "design" je rezerviran za posebne priložnosti.

KissMe
06.07.2009, 09:10
Glih umazana pa strgana ne hodm okol (razn če je to del stila ;))

KissMe
06.07.2009, 09:10
Ja, pa tud to je res... odvisn kdo te povabi... ni vsaka družba dost dobra :approve:

Lencka
06.07.2009, 16:31
če dec nima tok časa, da bi počakal, da dam čisto majco gor, pol itak ni pravi :angel:

jaz sem itak ves čas oh in sploh, tako da je od marsičesa drugega odvisno, ali se mi ljubi it ven ali pa raje sedim doma s sladoledom v roki :p

mrjerry
08.07.2009, 07:45
Primerno urejena, kot običajno vsak dan:d. Poseben "design" je rezerviran za posebne priložnosti.
Kaj pa spontanost?

Cifra
08.07.2009, 11:19
Spontanost šteje le, če me preseneti s kako fajn turco z biciklom, z izletom, če me povabi na morje :p
Za vse ostalo se moram ponavadi vsaj psihično pripravit :d

KissMe
13.07.2009, 12:47
... sicer pa, lohk bi se ti fajn zdel d se hoče kkšna zrihtat zate, ane;)

Citymamba
20.07.2009, 21:08
Če sta dva za stvar je povsem vseeno, ali sta prešvicana, ali imata stare štunfe gor, ali pa neumite zobe. :approve:

mrjerry
21.07.2009, 08:06
Če je lačni otrok v Afriki ravnokar jedel, potem ni več lačen...

Lencka
21.07.2009, 09:10
če je jedel, ni nujno, da se je najedel...

Kaja
21.07.2009, 13:49

Se strinjaš:shy: Al morš bit pripravljena...olišpana, zrihtana, naparfurmirana itd...itd...

pa ja...pa da izpade, kot da komaj čaka(m), da me kdo z obešalnika sname....halo.....treba si je ceno znat postavt:veryevil:

Andreea
22.07.2009, 02:43
...treba si je ceno znat postavt:veryevil:

a tko, da prideš neurejen? :think:

:rolling:

Kaja
22.07.2009, 08:01
a tko, da prideš neurejen? :think:

ja, če si tako razumela, lahko tudi tako.....................

Andreea
23.07.2009, 13:03
sam prašam :d ker ne morem ugotovit, kaj ima to, da prideš u nulo spedenan na dejt, s postavljanjem cene...

nattka
23.07.2009, 16:07
sam prašam :d ker ne morem ugotovit, kaj ima to, da prideš u nulo spedenan na dejt, s postavljanjem cene...

resno vprašam ... s čim si punca postavlja ceno ...

po mojem je to z primerno ( ne fanatatično) urejenostjo, s tem da ne preklinja ... da lih ne seksa isti večer s tistim, ki jo je snel na šanku ...
kaj pa po tvoje?

ker men lih emancipirana sra*nja ne potegnejo ... it must be something else ...

Andreea
23.07.2009, 20:54
ne mene spraševat...
meni že sploh samo "postavljanje cene" ni jasno. zakaj si jo je že treba?
(zgleda da tudi tvoj podpis narobe razumem, nattka :d )
mislim... sem pa tja prdim in rigam po kosilu, ne sicer ravno sredi restavracije, gledališke predstave ali drugih prireditev, in če se s kladivom po prstu tudi kolnem - ampak se dogaja, ne. ne vem, zakaj je treba ustvarjat en mit o tem, da ženske 24/7 dišijo po vijolicah... če je za kerega tipa to spoznanje preveč boleče, tega sploh ne smatram kot svoj problem. :dontknow:
ampak ono zgoraj meni zveni kot da, če se preveč urediš, si zbiješ ceno, oz. si cheap (kolko je preveč/"fanatično", že to je relativno, a kera misli, da dedec opazi razliko med žensko, ki sedi pol ure pred špeglom in tisto, ki sedi 1,5 ure?? :d lol)

torej, back on topic... zakaj je že ženska cheap, če se preveč (karkoli že to je) zrihta za zmenek?

paradox
23.07.2009, 22:44
torej, back on topic... zakaj je že ženska cheap...
...because, she doesn't wear logos on the outside of her clothing...well some do:d

...najprej je treba definirat kaj sploh pomeni cheap, z izjemo monetarne vrednosti.

Andreea
23.07.2009, 22:47
...because, she doesn't wear logos on the outside of her clothing...well some do:d
...najprej je treba definirat kaj sploh pomeni cheap, z izjemo monetarne vrednosti.
ja, no sej... al pa, kako naj bi zgledalo, ko si ženska postavi ceno :d

Kaja
24.07.2009, 07:36

narobe razumljeno.............bistvo mojega odgovora ni v tem, da prideš v nulo spedenan, ampak v tem, da ne skočiš takoj, ko ti pomiga..........ker potem izgleda, da si tako obupana, da samo čakaš, da te nekdo (bilo ko) pokliče :p

mrjerry
24.07.2009, 11:07
Ženska, ki skoči na vse takoj, ko nekdo pomiga je povsem enak krš kot ženska, ki nikoli ne skoči na karkoli takoj, ko nekdo pomiga.

Andreea
24.07.2009, 11:39
Aja, tko :p ni 'blema.
Ti migaj, samo prej povej, kolk časa moram na uro gledat, preden skočim nate! :angel:

:rolling: :clown:

KissMe
25.07.2009, 08:08
Po mojem bi vsi radi ena navodila pa recepte za postavljanje cene, da ne izpadeš tko al pa drgač itd... men se zdi pa najboljš, da se ravnaš po občutku.

Če ti je recimo do tega, da bi takoj skoču, ko ti nekdo pomigne... zakaj pa ne? Zakaj ne bi pokazal svojih pravih čustev in občutkov?

Po mojem noben recept ni univerzalen, js še zmeraj stavim na spontanost.

Recimo recept, da ne smeš takoj skočit, ko te kdo pokliče, pa čeprav si ful želiš: s težkim srcem rečeš, naj počaka pol ure. Ti pol ure gledaš v zrak, on pa ponavadi itak ne dojame tega "postavljanja cene"... Ženske včasih pozabimo, da moški manj analizirajo.

Js naredim tko, kot se mi zazdi in me nobena pravila a la Cosmo ne prepričajo, ker pomemben je občutek, da delaš prav... ne pa, da delaš tko, kot nekje piše (razen, če se ti to zdi prav, kar pomeni, da sam nimaš nobenega mnenja in da si čist brez karakterja)...

nattka
25.07.2009, 12:52
ne mene spraševat...
meni že sploh samo "postavljanje cene" ni jasno. zakaj si jo je že treba?
(zgleda da tudi tvoj podpis narobe razumem, nattka :d )
mislim... sem pa tja prdim in rigam po kosilu, ne sicer ravno sredi restavracije, gledališke predstave ali drugih prireditev, in če se s kladivom po prstu tudi kolnem - ampak se dogaja, ne. ne vem, zakaj je treba ustvarjat en mit o tem, da ženske 24/7 dišijo po vijolicah... če je za kerega tipa to spoznanje preveč boleče, tega sploh ne smatram kot svoj problem. :dontknow:
ampak ono zgoraj meni zveni kot da, če se preveč urediš, si zbiješ ceno, oz. si cheap (kolko je preveč/"fanatično", že to je relativno, a kera misli, da dedec opazi razliko med žensko, ki sedi pol ure pred špeglom in tisto, ki sedi 1,5 ure?? :d lol)

torej, back on topic... zakaj je že ženska cheap, če se preveč (karkoli že to je) zrihta za zmenek?

ni moj problem, če imaš TI občutek, da kaj narobe razumeš ...

jaz sem samo postavila resno vprašnje ... brez namigovanj ...

moj podpis razumejo samo plešaste ženske s pivskim trebuhom, ki so prepričane da so femme fatale ... ostale smo v večini ...;)

nattka
25.07.2009, 12:53
Ženska, ki skoči na vse takoj, ko nekdo pomiga je povsem enak krš kot ženska, ki nikoli ne skoči na karkoli takoj, ko nekdo pomiga.

z veseljem skočim na dobro doboš torto s kozarcem penine ... pa je vseen kdo pomiga ...:p

Lencka
26.07.2009, 11:33
ne vem, če ima zrihtanost, ko greš ven, kaj veze s tem, koliko TI sebi postaviš ceno. morda bolj s tem, kakšno (o)ceno ti postavijo drugi. sam pa si jo lahko postaviš na temelju mnogočesa in ne nujno cotk in mejkapa... loreal ne daje garancije, da se ceniš.

KissMe
26.07.2009, 18:42
Če si postavljate ceno, potem.... Js sm pač neprecenljiva, pa tud če takoj skočim al pa nikol :approve:

Andreea
27.07.2009, 12:51
ne vem, če ima zrihtanost, ko greš ven, kaj veze s tem, koliko TI sebi postaviš ceno. morda bolj s tem, kakšno (o)ceno ti postavijo drugi. sam pa si jo lahko postaviš na temelju mnogočesa in ne nujno cotk in mejkapa... loreal ne daje garancije, da se ceniš.

:2thumbs:
končno...

nattka
27.07.2009, 18:08
pa je v bistvu zadeva čisto preprosta ... če se kolikor toliko uštimam, se oba s tipom bolje počutiva ...

tiste, ki pač tega ne počnete, tudi prav ...

a če grem zdajle po ljubljani, bi tričert preveč nališpanih bejb ... mirno trdilo da ne rabijo loreala ... ;)

Andreea
27.07.2009, 21:41
to je sam zato, k tistih nenališpanih in brez miničev sploh ne opaziš, ker se tvoj za njimi ne ozira :tongue: ;)

sicer je pa razlika, al se do ene mere zrihtaš, zato da se bolš počutiš, al pa se preveč (kar je seveda spet relativno) - če smo že pri izhodiščnem vprašanju - kaj je za koga preveč oz. kaj je time limit za bejbo pred ogledalom preden gre na zmenek??

nattka
28.07.2009, 08:01
v bistvu sem jaz izhodiščni post takole razumela ...

če bi se spartan zdejle pojavil na mojem fonu in siknil: ej, čez pol ure sem v lj pa greva na kofe pred sestankom ... pol bi pač pogledala myself u špegu, skočila pod tuš in oblekla prve čiste cunje na dohvatu ruke ...

če bi pa imela 2 uri časa, bi se pa pač mal bolj picnila ...

mislim, da velika večina naredi tako ...

kako si pa kdo postavlja ceno ... je pa res stvar druge teme ... in interpretacije ...

KissMe
28.07.2009, 17:33
v bistvu sem jaz izhodiščni post takole razumela ...

če bi se spartan zdejle pojavil na mojem fonu in siknil: ej, čez pol ure sem v lj pa greva na kofe pred sestankom ... pol bi pač pogledala myself u špegu, skočila pod tuš in oblekla prve čiste cunje na dohvatu ruke ...

če bi pa imela 2 uri časa, bi se pa pač mal bolj picnila ...

mislim, da velika večina naredi tako ...

kako si pa kdo postavlja ceno ... je pa res stvar druge teme ... in interpretacije ...

Sej mislm da je res tko... sam po drugi strani je po mojem to, kolk se pedenaš tud vprašanje tega, kdo kliče. Če kliče en, k se recimo sploh nočeš dobit z njim, je mogoče to, da v pol ure niti pod razno ne moreš bit spedenana, samo izgovor.

lila5
29.07.2009, 12:49

Itak od povabila do odhoda mine vsaj 20 minut.....v tem času pa sem že lahko zrihtana v nulo.......pa še sladoled lahko do konca pojem.....

Če me je pa poklical.....kakšen poseben fante pa sem itak ta klic komaj čakala (seveda njemu to nisem nikoli priznala) in sem že teden dni prej vsaj tri ure sprobala kaj bom oblekla in trenirala pred ogledalom ali bom dala maskaro za podaljašnje trepalnic ali za povečanje volumna.....tako da, ko je končno poklical sem mu lahko odvrnila, da moram še končati en pomemben projekt in da se dobiva čez dve ali tri ure......potem pa norenje.....pojesti sladoled do konca, ugasniti televizor in še enkrat skozi fazo sprobavanja oblačil in makeupa.....za branje navodil v cosmotu pa je že zmanjkovalo časa......

Ja madona, seveda moramo biti perfekt.......:)

kolesar
30.07.2009, 19:30
samo kolesarski dres oblečeš , ko je vse oprijeto....

mrjerry
31.07.2009, 06:57
Ja madona, seveda moramo biti perfekt.......:)

Treba ni, pomaga pa...

Sony girl
01.08.2009, 17:09
Ko grem k mojmu lubotu, se zrihtam (mini, špičaki, al pa kej šajni in kjut), ko grem s kr enim na pijačo, se oblečem kr neki in se obnašam nezainteresirano.

Citymamba
26.08.2009, 17:22
pa ja...pa da izpade, kot da komaj čaka(m), da me kdo z obešalnika sname....halo.....treba si je ceno znat postavt:veryevil:Res je. Običajno zadostuje, da ženski poveš, da si mr., ali pa dr. Če ni odziva, se pa z dobrim avtom pripelješ. Če to ne zadostuje jo pelješ še v ekskluzivno restavracijo. Če še to ne upali jo pa dam zapelješ in ji razkažeš hudo nobel stanovanje. Stavim, da bi potem gate kar same dol padle. Nekaterim že ob navedbi titularija. Drugim pa v naslednjih dveh, treh primerih. Ta ženski cenik je znan že zelo dolgo in ga prav tako dolgo niso menjali. :veryevil:

Tapametna skoč, ker ve, da se priložnosti ne sme zamujati. :veryevil:

Andreea
26.08.2009, 19:06
Res je. Običajno zadostuje, da ženski poveš, da si mr., ali pa dr. Če ni odziva, se pa z dobrim avtom pripelješ. Če to ne zadostuje jo pelješ še v ekskluzivno restavracijo. Če še to ne upali jo pa dam zapelješ in ji razkažeš hudo nobel stanovanje. Stavim, da bi potem gate kar same dol padle. Nekaterim že ob navedbi titularija. Drugim pa v naslednjih dveh, treh primerih. Ta ženski cenik je znan že zelo dolgo in ga prav tako dolgo niso menjali. :veryevil:

točn tko.
potem pa taki mentalni impotentneži jamrajo/te, kako obstajajo samo keš pi***. :veryevil:
***iga, tistemu, ki je brez možganov in srca, ostane samo še, da opleta z avtom in malim kur***. :veryevil:
normalne ženske pa med ostalimi izbiramo in izberemo. :p

Andreea
26.08.2009, 19:07
Ko grem k mojmu lubotu, se zrihtam (mini, špičaki, al pa kej šajni in kjut), ko grem s kr enim na pijačo, se oblečem kr neki in se obnašam nezainteresirano.

in zakaj greš s "karenim" na pijačo??? :dontknow:

Citymamba
28.08.2009, 08:58
točn tko.
potem pa taki mentalni impotentneži jamrajo/te, kako obstajajo samo keš pi***. :veryevil:
***iga, tistemu, ki je brez možganov in srca, ostane samo še, da opleta z avtom in malim kur***. :veryevil:
normalne ženske pa med ostalimi izbiramo in izberemo. :pKdor dolgo izbira ..... :veryevil: Iz prakse poznam kar nekaj takšnih dam, ki so se zelooo dolgo odločale in na koncu našle moškega svojih sanj. Problem je bil zgolj v tem, da se on s to svojo vlogo ni strinjal oz. on ni našel ženske svojih sanj. Pa je bilo hudo. Zanjo seveda. Potrebne so bile dolge terapije in končno spoznanje, da so ženske pač to kar so. Predmet moškega poželenja. Če so poleg še čustva pa toliko bolje. Ampak ženske so še naprej romantične in naivne:bouq:. Kar j dobro pedvsem za nas moške. :approve::veryevil:

Andreea
28.08.2009, 09:16
hehehe :d kr tolaži se...
ženske s(m)o objekt moškega poželenja ravno tako, kot ste moški objekt ženskega. kar je tudi prav in ni s tem nič narobe.
"če so zraven čustva, toliko bolje"??? ja, pišek, sej drgač ni pa nč :veryevil: neverjetno, ampak obstajajo tudi ženske, ki ne gledajo samo na denar...

in, tudi neverjetno, obstajajo tudi normalni moški, ki imajo tudi druge atribute, ki ne vključujejo po šivih pokajoče denarnice. pa jih ni treba it iskat v anglijo al pa kakšno fensi skandinavsko državo, so kar tu...
to pa, da se ženska ne ukvarja z vsakim lolekom, ki opleta z novim bemflnom in svojo "fuldobro plačo" ni iskanje sanjskega moškega oz. enega kvaziprinca, ampak samo zdrava pamet.

sm pa čist resno mislila - s takim odnosom je nemogoče najt normalno, spodobno žensko, ki spoštuje sebe (in seveda tudi svojega dragega). vsaj js se takih tudi s palico ne dotikam... ni vedno problem samo v zmešanih materialističnih babah. :d

KissMe
28.08.2009, 17:55
Andreea :clapping:

Citymamaba... ti živiš pa res v enem čist drugem svetu zgleda :think: Mogoče preveč tv gledaš :dontknow: