Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sony ali Philips LVD TV

Kaco
14.09.2009, 08:40
Zdravo.

Odločam se za LCD TV, pa me zanima, kaj svetujete:

http://www.ceneje.si/avdio-video/televizorji/lcd-tv-40-do-50-incev/CX00098DF4_-_sony-lcd-tv-kdl-46z4500

ali tole

http://www.ceneje.si/avdio-video/televizorji/lcd-tv-40-do-50-incev/CX000DD1BD_-_philips-lcd-tv-47-pfl-7404-h

Kaj je bolj pomembno, to da ima Sony 200 Hz pri 8 ms, ali to, da ima Philips 100 Hz in 3 ms. Tu je največja dilema.

Lep pozdrav in hvala za support.

Peace!

Metek
23.09.2009, 12:17
TVja nikoli ne kupuj na osnovi tehničnih značilnosti.

Najdi trgovca ki ima oba modela na ogled priključena na vir, čimbolj soroden tvojemu (sobna antena, kabelska, IPTV,...) in glej različne vire- TV programi (probaj različne, ker kakovost zelo variira).
Zelo veliko lahko spremeni nastavitev samega TV aparata... poskrbi da imata oba primerne/enake nastavitve.

Ne bi verjel, koliko ljudi piše po forumih horror zgodbice da so kupili najnovejši super-duper aparat - ga doma priključili namesto starega 70cm katodnega TVja in doživeli kolaps, ker je bila slika slabša.

el_juero
14.11.2009, 21:07
Jaz sem z mojim Philipsom zadovoljen. Sem pa slišal, da bi naj imel Philips po trgovinah neke močne ojačevalca signala za boljš sliko ....

Je pa ponavadi šok, ko priklopiš LCD in je pač slika drugačna, dokler se ne navadiš, prav tako pa je šok, če jo gledaš od blizu. Torej ne prevelika diagonala je tudi nekaj, kar moraš računati.

Slowhand
15.11.2009, 11:53
Jaz sem z mojim Philipsom zadovoljen. Sem pa slišal, da bi naj imel Philips po trgovinah neke močne ojačevalca signala za boljš sliko ....:rolling::rolling::rolling:

Je pa ponavadi šok, ko priklopiš LCD in je pač slika drugačna, dokler se ne navadiš, prav tako pa je šok, če jo gledaš od blizu. Torej ne prevelika diagonala je tudi nekaj, kar moraš računati.

kvečjemu je tv priklopljen na kak player,ki je sposoben predvajati hd vsebine v polni hdtv ločljivosti

oskar1
15.11.2009, 12:13
V trgovini moramo pač zahtevati, da priklopijo Tv na vsaj podoben izvor signala, kot ga bomo uporabljali doma, pa ne bo prevelikih razočaranj.

el_juero
15.11.2009, 16:57
kvečjemu je tv priklopljen na kak player,ki je sposoben predvajati hd vsebine v polni hdtv ločljivosti

No dobro, če je tako, jaz sem slišal kot sem napisal in to od prodajalca, ki ve kaj delajo ali pa ne ve. Ne gre pa za predvajanje hd slike, ampak za tv signal.