Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : prevleke za sedežne quelle?

Claudi
22.09.2009, 12:22
Me zanima če jih je kdo že naročil?Pa če so uredu?Rada bi za kotno sedežno, levo dvosed, desno trosed, pa se ne znajdem najbol tm v katalogu med tistimi merami?Ali pa če kdo ve kje drugje še kupit te prevleke?
Že v naprej hvala za odgovore.

meadow sun
29.11.2009, 17:59
Quelle je menda že adijo,pri nas,menda drugje še obstaja...tko da :dontknow:

Babi2
29.11.2009, 18:58
Quele je najprej "odšel" v centrali, torej v Nemčiji, nato v Avstriji, potem tudi pri nas. Na avstrijskih in nemških poročilih je bilo o tem precej govora, saj so s tem izgubili tudi veliko delovnih mest. Prevleke bo treba torej poiskati kje drugje.

Aldebaran
29.11.2009, 21:44
no glede na to, da katalogi quelle še vedno prihajajo v naše nabiralnike, bi rekel, da os tele zgornje informacije malo napačne... sicer pa pokličeš in takoj vidiš, če se ti javijo jih povprašaš, kaj in kako drugače pa žiujo in se obrneš na neckermann ali pa kar koli drugega, oziroma greš v pravo trgovino s tako robo in ...

Kaja
30.11.2009, 09:59
no glede na to, da katalogi quelle še vedno prihajajo v naše nabiralnike, bi rekel, da os tele zgornje informacije malo napačne... sicer pa pokličeš in takoj vidiš, če se ti javijo jih povprašaš, kaj in kako drugače pa žiujo in se obrneš na neckermann ali pa kar koli drugega, oziroma greš v pravo trgovino s tako robo in ...

Ja, še prihajajo, vendar je na spletni strani, če želiš naročati po internetu, jasno obvestilo, da to ni možno zaradi stečaja matičnega podjetja.

Bo treba kar kam drugam....

Aldebaran
30.11.2009, 20:08
Ja, še prihajajo, vendar je na spletni strani, če želiš naročati po internetu, jasno obvestilo, da to ni možno zaradi stečaja matičnega podjetja.

Bo treba kar kam drugam....

aha, no hvala za informacijo, to pa res nisem zasledil...

Vsemogočni
02.12.2009, 19:22
Defenitivno je konec s Quellejem pri nas. Do 15.12. lahko še tisti, ki imajo reklamacije, vrnejo robo, kupit pa ne moreš ničesar več.

Lencka
03.12.2009, 09:20
Kaj pa, če imaš kaj naročenega še od oktobra (z rokom dobave decembra), bo še prišlo? Morda kdo ve?

Sicer pa glede prevlek, če jih misliš kupovati kje drugje - mi jih imamo. Pri nakupu pa moraš biti zelo pozoren, da so res dobro krojene in iz primernega materiala. Imamo ene, s katerimi sem zelo zadovoljna, starši pa so recimo imeli neke, ki sploh niso izgledale tako dobro oz. so, dokler nisi prvič sedel na fotelj :sleepy:

Moje sedaj so sicer iz Quelleja, ene so starši enkrat kupili pri Neckermannu, ene pa v Eurospinu (al kako se že reče).

Vsemogočni
07.12.2009, 08:59
NE bo prišlo. Kajti žena je imela naročilo iz začetka novembra in tudi ne bo prišlo. Potrditev za nedostavo je dobila telefonsko, ko je vprašala v Quelle in so rekli, da iz Nemčije ne dobavljajo več materiala. Tako, da to naročilo kar odpiši!

Arabella
07.12.2009, 10:38
Hm, no nisem preverjala, ampak do mene je prišla informacija, da so šle v stečaj trgovine Quelle, tiste, kjer si si lahko robo fizično ogledal in kupil, da pa je kataloška prodaja baje ostala. Kot pravim, nisem preverjala...

Snif
09.12.2009, 18:28
Hm, no nisem preverjala, ampak do mene je prišla informacija, da so šle v stečaj trgovine Quelle, tiste, kjer si si lahko robo fizično ogledal in kupil, da pa je kataloška prodaja baje ostala. Kot pravim, nisem preverjala...

http://www.quelle.si/

Obvestilo za kupce
Spoštovani kupci!

Težko mi je ob novici, ki Vam jo moram sporočiti; naše matično podjetje Quelle s sedežem v Nemčiji je po 82 letih delovanja razglasilo stečaj, blagovna znamka Quelle je bila prodana. Dobavitelji nam iz teh razlogov ne morejo zagotoviti nemotene dobave izdelkov, skladišča niso dovolj založena, zato tudi v Sloveniji ne moremo več sprejemati naročil naših kupcev.

Zahvaljujem se Vam za zaupanje, ki ste nam ga izkazovali od leta 1992, ko smo kot pionirji začeli s kataloško prodajo v Sloveniji. Brez naših zvestih kupcev ne bi dosegli svojih ciljev!

Vračila naročenih izdelkov bomo lahko sprejemali le še do 15.12.2009, po tem datumu vračilo izdelkov žal ne bo več možno. Obvestilo ne posega v pravice kupcev z naslova stvarne napake ali garancije. Vaše zahtevke bomo v času rednega poslovanja reševali v skladu z zakonom.

Za več informacij smo Vam na voljo na telefonski številki 02/320 99 10!

Vse dobro Vam želim,

Vaš Slavko Zapečnik,
direktor

vir: http://www.quelle.si/si/q4r/home/unternehmen/