Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vikend poln presenečenj

eboycina
30.09.2009, 11:18
Fantje in punce.. potreboval bi malce vaše pomoči:)

S punco sva cca leto in pol v zvezi, študira v tujini in se vidiva 1 do 2 krat na mesec. Preživela sva čudovito poletje, sedaj se pa spet vračajo tisti vikedni kot lani.

Ker ne želim, da bi postalo tole monotono (večinoma so vikendi potekali približno isto..kak film, sprehod itd..) želim sedaj prihajajoč vikend naredit nekaj posebnega.

Zato vas prooosim .. svetujte mi. Punce napišite kakšna presenečenja ste doživeli, kaj si želite ipd..fantje pišite kako ste vašo drago presenetili itd..

Opišite kaj ste počeli v taki oz. podobni situaciji.
Prosim res čim več idej in nasvetov kako in kak.

(mimogrede sem pa žal omejen na nekje 80 do maximalno 100€)

Hvala že v naprej...

spartan
30.09.2009, 20:07
Fantje in punce.. potreboval bi malce vaše pomoči:)

S punco sva cca leto in pol v zvezi, študira v tujini in se vidiva 1 do 2 krat na mesec. Preživela sva čudovito poletje, sedaj se pa spet vračajo tisti vikedni kot lani.

Ker ne želim, da bi postalo tole monotono (večinoma so vikendi potekali približno isto..kak film, sprehod itd..) želim sedaj prihajajoč vikend naredit nekaj posebnega.

Zato vas prooosim .. svetujte mi. Punce napišite kakšna presenečenja ste doživeli, kaj si želite ipd..fantje pišite kako ste vašo drago presenetili itd..

Opišite kaj ste počeli v taki oz. podobni situaciji.
Prosim res čim več idej in nasvetov kako in kak.

(mimogrede sem pa žal omejen na nekje 80 do maximalno 100€)

Hvala že v naprej...

...težko je kaj predlagati, ker punce ne poznam kot ti. Verjetno ima kakšno skrito željo.....mal prisluhni svojemu spominu. Včasih so najlepše stvari zastonj.

Obilo sreče.;)

Andreea
01.10.2009, 08:40
čist odvisno od bejbe, če recimo ni športen tip, je ne boš peljal na izlet, kjer se bo treba veliko sprehajat...
no, pa tudi odvisno od tega, koliko je (oz. koliko sta) utrujena od obveznosti. če je človek že tako skurjen včasih paše tudi bolj umirjen vikend v dvoje :blush:
s kje pa si? če imata malo časa, mogoče ni najboljša ideja, da se vozita še na popolnoma drugi konec države...

drgač je možnosti kar hočeš, lahko jo pelješ v kak vintgar ali pa na sprehod ob morju (ja, tudi v drugih letnih časih zna bit fajn, če je vreme ok :p ), lahko ji kaj skuhaš (če znaš, če pa ne znaš, se hitr nauči :d ) in jo mal razvajaš za vikend...

ima pa slovenija ful lepih kotičkov, sigurno se najde tudi kakšen blizu tebe :p

Šmek
01.10.2009, 17:01
Hmmmm, pomoje bo najboljše presenečenje en fin, nepričakovan Dirty Sanchez.
:angel::veryevil::2thumbs:

spartan
02.10.2009, 23:50
čist odvisno od bejbe, če recimo ni športen tip, je ne boš peljal na izlet, kjer se bo treba veliko sprehajat...
no, pa tudi odvisno od tega, koliko je (oz. koliko sta) utrujena od obveznosti. če je človek že tako skurjen včasih paše tudi bolj umirjen vikend v dvoje :blush:
s kje pa si? če imata malo časa, mogoče ni najboljša ideja, da se vozita še na popolnoma drugi konec države...

drgač je možnosti kar hočeš, lahko jo pelješ v kak vintgar ali pa na sprehod ob morju (ja, tudi v drugih letnih časih zna bit fajn, če je vreme ok :p ), lahko ji kaj skuhaš (če znaš, če pa ne znaš, se hitr nauči :d ) in jo mal razvajaš za vikend...

ima pa slovenija ful lepih kotičkov, sigurno se najde tudi kakšen blizu tebe :p

ne vem zakaj, ampak meni je tudi kuhanje padlo na pamet...

Ampak potrebno je preveriti, če je domači gasilni aparat še funkcionalen:clown:

Andreea
03.10.2009, 07:16
:rolling:

zato, ker so moški, ki kuhajo, seksi :p
no, sej ni treba da je nevem kaj, ampak bistvo je v tem, da puncam paše včasih samo gledat, pa se pustit razvajat malo :d

da ne omenjam, kako priročno je gledat deca v rit, ko se vrti okol štedilnika :p hmmm

nattka
03.10.2009, 13:03

no, sej ni treba da je nevem kaj, ampak bistvo je v tem, da puncam paše včasih samo gledat, pa se pustit razvajat malo :d

da ne omenjam, kako priročno je gledat deca v rit, ko se vrti okol štedilnika :p hmmm

uhhh ... sveže stuširan ... rahlo neobrit, tesne boksarce ... :p:p:p
jaz udobno nameščena med blazine, kozarec vina ...
on pa kuhalnico v roki ...:p:p:p pa ritka gor, pa dol, pa pripogne, pa obrne ...:p:p:p

mislam ... hkmmm ...:blush:

Andreea
03.10.2009, 15:19
:veryfunny:

eboycina, kr kuhat se dobro nauči, bo najbolj poceni in učinkovito :rolling: kr poglej, kolk nattki dogaja, samo da en omeni kej takega :d

Lencka
21.10.2009, 16:27
uhhh ... sveže stuširan ... rahlo neobrit, tesne boksarce ... :p:p:p
jaz udobno nameščena med blazine, kozarec vina ...
on pa kuhalnico v roki ...:p:p:p pa ritka gor, pa dol, pa pripogne, pa obrne ...:p:p:p

mislam ... hkmmm ...:blush:

ahhhhhhhhhhhhhhhh... ja... :p :p :p večkrat na dan, če se le da :p :p :p

zakaj moj dec neče kuhat???? :nonono:

Kal-El
21.10.2009, 22:23
jest znam kuhat in to dobr... zgolj v vednost:)

KissMe
23.10.2009, 08:35
jest znam kuhat in to dobr... zgolj v vednost:)

Mhm... no, fajn d se ve;)

biba
24.10.2009, 11:34
..pripelji si še eno punco ali pa fanta, verjemi, da bo presenečenje popolno:rolling:

meadow sun
28.10.2009, 08:52

Se ti mal hecaš? Kaj pa vsa svinjarija ki ostane za mojstrom kuhanja??Jaz bi mal razmislila o tem.A če pa obeša perilo.se ga pa ne da vidt u ritico?:p

Andreea
28.10.2009, 12:11
Se ti mal hecaš? Kaj pa vsa svinjarija ki ostane za mojstrom kuhanja??Jaz bi mal razmislila o tem.A če pa obeša perilo.se ga pa ne da vidt u ritico?:p

ne bi vedla :dontknow: moj za celo kosilo umaže 2 lonca in 2 krožnika...

to se pa že žrtvujem in pomijem za njim :clown: še posebej, ker celo štedilnik kr sam za sabo pospravi :rolling: