Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : S kolikimi leti greš v vrtec? XDDD

Belokranjc
20.10.2009, 17:56
Pač, problem je v tem da pišem nek spis pa nevem s kolikimi leti greš v vrtec XDD Nevem al greš z tremi, al z dvemi, skratka se mi sploh ne sanja xDD
Pomoč dobrodošla :rolling:

Kaja
21.10.2009, 07:25
Pač, problem je v tem da pišem nek spis pa nevem s kolikimi leti greš v vrtec XDD Nevem al greš z tremi, al z dvemi, skratka se mi sploh ne sanja xDD

odvisno od tega, kako zaseden je vrtec....če imaš "srečo", do vrtca sploh prideš ne, greš kar v O.Š., ker oni te morajo sprejet............drugače je pa odvisno od staršev in možnosti varstva. Ko so bili moji majhni, so šli z enim letom..........

biba
21.10.2009, 08:00
..belokrajncev načeloma ne jemljejo v vrtce, ker......................:rolling::rolling::rollin g::rolling::rolling:

snežko
03.11.2009, 21:18
:) jest sem šu s 33...

Vsemogočni
20.12.2009, 20:41
Kaj pa če bi ti kr v vrtel poklicov. Pa reku, da tvoja prčakuje otroka v kratkem, pa te zanima al kr v vrtec pride rodit, al rajš počaka še kak dan, važen, da bojo mel plac za tvojga otroka.
Pol ti bodo pa že povedal, ob kolki otrokovi starosti jih ponovno poklič! :rolling:

Snif
29.12.2009, 15:06

Jutri pojdi po vpisnico. ;)

Vsemogočni
28.01.2010, 01:57

V vrtec greš lahko koj, ko shodiš :d:2thumbs::rolling:

snežko
20.04.2010, 20:51
:) lahko že prej...v jasli...