Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : TV Slovenija - otroški in mladinski program

Irina
22.11.2009, 00:12
Slovenija 2, nedelja 22.11.2009 00:45 - 01:25 !!!!!!
Tranzistor
Otroški in mladinski program / Zabavna oddaja, Slovenija

4. oddaja.

Tranzistor, oddajnik za dijake, študente in brezposelne je nov izdelek mladinskega programa Televizije Slovenija.............
----------------------------------

Nacionalka se spotika ob oddajo Kmetija zaradi neprimerne vsebine. Predvsem pa jih moti čas predvajanja.
Odgovornega urednika oddaje Tranzistor bi želela vprašati za katere dijake in študente oddajo ponavljajo ob enih zjutraj? Očitno je mnenja, da mladež čez dan spi, da jim ponovitev ponuja skoraj v jutranjih urah.

Vsekakor zanimiv termin za ponovitev oddaje, ki sodi v koncept otroškega in mladinskega programa. In potem se čudijo, da deca gledajo Kmetijo.

V kakšni povezavi so brezposelni z otroškim in mladinskim programom, ki po vsebini sodi med zabavni program, nisem mogla ugotoviti.

king16
23.11.2009, 16:42
Slovenija 2, nedelja 22.11.2009 00:45 - 01:25 !!!!!!
Tranzistor
Otroški in mladinski program / Zabavna oddaja, Slovenija

4. oddaja.

Tranzistor, oddajnik za dijake, študente in brezposelne je nov izdelek mladinskega programa Televizije Slovenija.............
----------------------------------

Nacionalka se spotika ob oddajo Kmetija zaradi neprimerne vsebine. Predvsem pa jih moti čas predvajanja.
Odgovornega urednika oddaje Tranzistor bi želela vprašati za katere dijake in študente oddajo ponavljajo ob enih zjutraj? Očitno je mnenja, da mladež čez dan spi, da jim ponovitev ponuja skoraj v jutranjih urah.

Vsekakor zanimiv termin za ponovitev oddaje, ki sodi v koncept otroškega in mladinskega programa. In potem se čudijo, da deca gledajo Kmetijo.

V kakšni povezavi so brezposelni z otroškim in mladinskim programom, ki po vsebini sodi med zabavni program, nisem mogla ugotoviti.

Retko gdaj spremljam program TV LJ, pa še takratm se vprašam, ali so v vodstvu RTV-ja sploh normalni, kaj in ob katerih urah predvajajo. Nekaj podobnega kot navajaš ti, sem zasledil tudi jaz, pa kot sem omenil, retko gdaj pogledam LJ program.