Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Lahovnikov Matej...

spartan
09.12.2009, 22:38
se vrha koalicije ni udeležil, ker ni cajta za politične igrice.

Komentarji:shy:

Je gospodarski minister tip ki zna reči "bobu bob" ali pa gre le za nabiranje kilometrine pred volitvami?

king16
10.12.2009, 16:28
Vprašanje za miljon eurov?
Ne moremo vedeti, tako kot tudi ne pri ostalih politikih. verjetno pa bo čas pokazal svoje.

yamamoto
10.12.2009, 19:17
Ko so ga vprašali ali bi ponudil odstop, če bi mu Pahor to predlaga, je s takim navdušenjem odogvoril pritrdilno, da se mi je takoj zazdelo, da komaj čaka, da si poišče pametnejšega šefa. :veryevil:

Kajtimar
10.12.2009, 20:14
Meni je pubec bil že od prej všeč. Nekako daje občutek zaupanja, da ve o čem govori. Perspektiven kader, če ga le ne bodo zminirali s kakšno zrežirano afero. Zna se zgoditi, da bomo o njem še dosti slišali... :approve:

Lahko noč vsem skupaj... :)

spartan
10.12.2009, 21:47
Izjava vzporedne primerjave homogenosti vladnega tima; da je nogometni klub v Spodnjem Dupleku homogen, pa mu to nič ne pomaga:clown: ...not bad.

Res vprašanje kako dolgo bo....ker verjetno vladni politiki ne bodo dolgo zdržali ob človeku ki odkriva njihove slabosti in namesto salonske politike daje prednost strokovnosti.

Eh...bo pa moral zapeti z Avsenikom pa bo:veryevil:

yamamoto
10.12.2009, 22:33
Jaz se za njegovo prihodnost ne bi bal. Take bomo v Sloveniji še krvavo potrebovali.
Da jo le ne bi prej pobrisal v tujino. :)

edvard kardelj
11.12.2009, 16:37

Da bi vsaj kdo drug zbrisal...

freestar
12.12.2009, 14:44
Jaz se za njegovo prihodnost ne bi bal. Take bomo v Sloveniji še krvavo potrebovali.

Ko bi ti vedel kako si želi v tujino. Čim se mu ponudi priložnost gre. Zato tudi deluje tako kao nek samotni jezdec. V resnic pa je potreboval politiko, da si najde dobro plačan job. Kot je to uspelo Tunčku Ropu in Čveklu.

spartan
12.12.2009, 16:14
@freestar

Lone Ryderji niso slabi....ker in če so izjemni, seveda izstopajo iz povprečja.

freestar
12.12.2009, 17:32
@freestar

Lone Ryderji niso slabi....ker in če so izjemni, seveda izstopajo iz povprečja.Ja pri nas pa res ni težko izstopati iz povprečja. :veryevil:

yamamoto
12.12.2009, 18:30
Ko bi ti vedel kako si želi v tujino. Čim se mu ponudi priložnost gre. Zato tudi deluje tako kao nek samotni jezdec. V resnic pa je potreboval politiko, da si najde dobro plačan job. Kot je to uspelo Tunčku Ropu in Čveklu.

Če bi hotel v administracijo EU tako kot onadva, bi moral lesti Pahorju nekam, ne pa mu povzročati težave. Ta politična funkcija v EU z delom v tujini nima nobene veze. :angel:

Kajtimar
13.12.2009, 05:22
Ja pri nas pa res ni težko izstopati iz povprečja. :veryevil:
O ja pa je! Težko je izstopati iz povprečja!
Verjetno si mislil reči, da pri nas lahko hitro izstopaš iz povprečja... Se strinjam, je pa zato položaj nadpovprečnega pri nas težak, saj ga hoče sredina na vsak način zatolči. Nadpovprečnih, ki izstopajo, enostavno ne prenašamo. :approve:

Lep dan vsem skupaj... :)

kartako
13.12.2009, 05:46
Nič čudnega, saj je edini v vladi,ki ve kaj se dogaja z Slovenijo na gospodarskem področju, (pa še kaj zraven), obenem pa ne ropota : Janša, Janša itd. Škoda ga je, ker mu ne bodo gospodje iz vladne koalicije pustili razviti njegove vizije v dejanja.

keops
13.12.2009, 08:21
... Se strinjam, je pa zato položaj nadpovprečnega pri nas težak, saj ga hoče sredina na vsak način zatolči. Nadpovprečnih, ki izstopajo, enostavno ne prenašamo. :approve:

Mislim, da se ve, od kdaj je tako, a ne, Kajtimar...

king16
13.12.2009, 09:17
Nič čudnega, saj je edini v vladi,ki ve kaj se dogaja z Slovenijo na gospodarskem področju, (pa še kaj zraven), obenem pa ne ropota : Janša, Janša itd. Škoda ga je, ker mu ne bodo gospodje iz vladne koalicije pustili razviti njegove vizije v dejanja.

Verjetno tudi edini v zadnjih dveh včladah. Spomni se, kdo je trdil, da recesije ni in da je v Sloveniji ne bo.

keops
13.12.2009, 13:35
V sedanji vladi je tudi minister Golobič, desna roka tvorca Zgodbe o Uspehu, ki je bil in še vedno je korak pred drugimi: seli se finance, zakaj bi se jaz, ko pa je tu tako lepo, pa še folk je simpatično naiven...

nejc
16.12.2009, 09:06
O ja pa je! Težko je izstopati iz povprečja!
Verjetno si mislil reči, da pri nas lahko hitro izstopaš iz povprečja... Se strinjam, je pa zato položaj nadpovprečnega pri nas težak, saj ga hoče sredina na vsak način zatolči. Nadpovprečnih, ki izstopajo, enostavno ne prenašamo. :approve:

Na to temo je bil vic, pa se ga ne spomnem detajlno, niti ne najdem.

Šlo je za to, da kanibali kotla, v katerem so Slovenci, niso stražili, saj za to ni bilo potrebe. Kdor je skušal splezati iz kotla, so ga drugi nazaj noter potegnili. Upam, da najdem.:)

nejc
16.12.2009, 09:07
Drugače mi je pa Lahovnik eden boljših. Drži se neke svoje špure, ki mi je zanimiva. Sem ga tudi volil. Če ne bo izstopil iz Zaresa do naslednjih volitev, ga pa ne bom več.

Rocky__
16.12.2009, 09:34
Pa dajte dajte...
Otroka imamo na mestu tako pomembne funkcije...
Povejte mi prosim njegove izkusnje pred nastopom funkcije?
Po njegovem nastopu funkcije kaj je slo na boljse?
Mogoce MURA, Steklarna, Prevent?
Ne ga hvalit samo zaradi tega ker gobca po TV!
Povejte kaj je naredil pozitivnega za gospodarstvo?

Kajtimar
16.12.2009, 11:45
Pa dajte dajte...
Ja, imaš prav, brez referenc. V nebo kovani Jože P Damijan je s svojo ekipo mladih, čudežnih, neoliberalnih, ekonomistov vsaj ročni nogomet igral med delovnim časom. :veryevil:

yamamoto
16.12.2009, 16:18
Nekateri so že pozabili na "udarno" ekipo Janševih ekonomistov. :d
Fantje so potem, ko so ugotovili, da se šolska teorija v praksi ne obnese najbolje, stisnili rep med noge in lepo iz ozadja vsevprek delili nasvete. Pri tem je bil še najbolj vztrajen Mićo Mrkaić. No, ko se je končno tudi on naveličal, je odšel v USA od blizu pogledat kako se obnese žongliranje z izvedenimi finančnimi instrumenti. Malo zatem se je sesul njihov trg nepremičnin in samo hudobni lahko pomislijo, da je imel on kaj pri tem. :veryevil:
Kar se pa Lahovnika tiče..., raje vidim na takih mestih ljudi brez referenc in izkušenj. Se namreč še niso naučili basati denarja iz državnega proračuna in državnih podjetij v svoje in svojih prijateljev žepe.
Če pa ima še toliko ja :censored: jc, da si upa šefu povedati, kaj se mu zdi pametno početi, pa še toliko bolje. :approve:

pbastic1
16.12.2009, 21:12
Pa dajte dajte...

Matej res še nima dolgoletnih izkušenj, deluje pa strokovno, brez odvečne politike.Lahko bi bil šef gospodu Golobiču, a bo kmalu spoznal, da ni pristal na pravem mestu.

spartan
16.12.2009, 21:43
Na to temo je bil vic, pa se ga ne spomnem detajlno, niti ne najdem.

Šlo je za to, da kanibali kotla, v katerem so Slovenci, niso stražili, saj za to ni bilo potrebe. Kdor je skušal splezati iz kotla, so ga drugi nazaj noter potegnili. Upam, da najdem.:)

Ne ne in ne:clown:....gre za slovensko verzijo Dantejeve Božanske komedije....namesto kotla obstaja sredi pekla blatno jezero posebej rezervirano za slovencljne...ko eden skoraj pripleza ven, ga drugi nazaj potisnejo.

spartan
16.12.2009, 21:54
Pa dajte dajte...

hja...izkušenj ni zanemarati, to vsekakor. Je pa res da tudi neizkušenost prinese nekaj svojega...mogoče kakšen svež vetrič, ki ga naša politika še kako potrebuje.

veseljak
20.12.2009, 03:17
Od vetra se pa ne da živeti. A ne ? Važni so rezultati oz. imam letos večjo kupno moč kot lani ali pa ne. Če je boljše je tapravi tip ! če slabše - hitro volit DRUGE.... neglede na barvo !!