Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dlna

scenic
26.12.2009, 16:11
Tudi pod razno mi ne uspe usposobiti, da bi mi predvajalnik preko wlana zaznal Nero home essentials server, da bi recimo brskal po računalniku in predvajal divixe na tv-ju, lepo mi dela yutube, a se komu kaj svita kje je point.

Hvala

scenic

bronco
28.12.2009, 14:48
Tudi sam ne znam usposobit USB na LCD SONY , ki ima te vhode. Enostavno mi ga ne zazna.Morda veš kaj več?:dontknow:

Milan48
17.03.2010, 10:55
A si na SiOLovem strežniku?

Jaz ima te probleme:
Povezal sem žično Ethernet. Ker sem sam delal kabel, mi je najprej delalo probleme, ker sem premalo upošteval prave parice. Ko sem to rešil sem nastavil na samodejno in je Preiskus povezave v redu opravljen, tudi zadnja točka Povezava s strežnikom. Sedaj pa nikakor ne pridem s pritiskom na tipko Viera Cast (Panasonic, ostali pač kakšna druga tipka) na internet, napiše Napaka v povezavi do strežnika (007). Ali moram še kaj nastaviti na PC. Sedaj imam na Središču za omrežje vklopljeno Skupna raba predstavnosti in pri Ogledu računalnikov in naprav imam prikazan Internet gateway device, kar je verjetno ta moj TV. Imam pa konfiguracijo: modem Sinope, SiOL trio, PC z Visto.

Lepo prosim za pomoč pri "zalaufanju" internea na TV (You Tube, Picasa, ...)