Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Telefonija težave z odhodnimi klici

gorenjc
04.01.2010, 13:48
Pozdravljeni!

Pri telefoniji imam težave z odhodnimi klici. Če me npr.: nekdo pokliče, potem ko je pogovor končan, ne morem takoj klicati ven. Po vnosu tel. številke je telefon enostavno "mrtev". Odhodni klici so možni šele po cca 5-10 minutah.
Prosim za pomoč, če je morda že kdo imel podoben primer.
lp

emol
04.01.2010, 19:28
Tudi pri meni se dogaja enako.
Čakam na kakšen komentar agentov.

newone
04.01.2010, 22:54
Pozdravljeni!

Pri telefoniji imam težave z odhodnimi klici. Če me npr.: nekdo pokliče, potem ko je pogovor končan, ne morem takoj klicati ven. Po vnosu tel. številke je telefon enostavno "mrtev". Odhodni klici so možni šele po cca 5-10 minutah.
Prosim za pomoč, če je morda že kdo imel podoben primer.
lp

Enake težave tudi pri meni! Že pred 14 dnevi so mi na 080 1000 rekli da je težava pri njih. Me zanima če je že kaj urejeno?

gorenjc
05.01.2010, 07:31
Sam sem posredoval problem že pred Novim letom ( 30.12.) na 080 1000. Operater je posredoval problem naprej tehniku od Telekoma. Isti dan sem dobil SMS, da je problem odpravljen, kar pa žal ne drži. Včeraj sem klical še enkrat na 080 1000 in dobil od operaterja informacijo, da je problem na strani Telekoma ter da ga rešujejo. Očitno pa ta problem obstaja že nekaj časa. :( Zadeva je precej zoprna, če moraš nujno nekam klicati, nimaš pa za rezervo mobitela.
Dobro bi bilo, če bi še kdo od agentov povedal svoje mnenje. Glede na to, da se težava da reproducirati kadorkoli, ne verjamem, da problem ni nerešljiv.
lp

gorenjc
09.01.2010, 16:04
Tri dni nazaj me je poklical operater s tehnični pomoči. Nekaj ( kaj točno mi ni uspelo izvedeti) so popravili na strani Telekom-a. Sedaj omenjenih težav z odhodnimi klici ni več. :)

080 Nina
13.01.2010, 16:06
Odmev se največkrat pojavi na VoIP telefoniji, če imate na servisnih straneh pod telefonija > dodatne storitve vklopljeno funkcijo "Prilagoditev tel. št. za podatkovni prenos". Če ne uporabljate faks naprave, svetujem, da omenjeno funkcijo izklopite.

Seveda pa poskusite na aparatih dat zvočnik tišje in mikrofon na manj občutljivo (odmev je lahko tudi posledica vibracij, ki nastanejo v sami slušalki).

gorenjc
16.01.2010, 12:39
O80 Nina, problema nisem imel z odmevom. Kot sem pa že napisal, je problem z odhodni klici sedaj rešen. :)