Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Srečna linija prepovedana-a se še vedno predvaja?

clovek
06.03.2010, 12:49
Danes sem ob 13:00 na kanalu A videl oddajo Euromanija. Je kr podobna srečni liniji,... Kaj niso to prepovedali leta 2009 kot piše v naslednjem članku:

http://www.finance.si/267013/Nadzorniki_prirejanja_iger_na_sre%E8o_prepovedali_ Sre%E8no_linijo

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042325162

Ali sem jaz kaj spregledal.....

:dontknow:

kolesar
08.03.2010, 20:12
ŠE VEDNO JE TU TALE TRAPASTA ODDAJA Z NOVIM IMENOM EVROMANIJA. Ares nihče v tej državi ne vidi kakšen velik nateg je tale oddaja?? Velika sprememba , je samo ena številka kao da pride gledalec direktno v studio., v ozadju pa si vsi operaterji razdelijo kos pogače.Voditeljica pa vse priganja z besedami"zadnje minute oddaje " cele pol ure.Ljudje pa naivno kličejo z upanjem da bodo dobili direktno linijo v studio. oni pa zaslužijo z 10 klici celotno nagrado.500 Evrov npr.Očitno imajo veliki pohlepneži močan vpliv na inšpekcije pri igrah na srečo, da takole nategujejo celotno Slovenijo.

clovek
12.03.2010, 15:03
Danes sem dobil odgovor iz urada za varstvo potrošnikov: Ta oddaja ne spada med prepovedane oddaje,....

mveinhan
14.03.2010, 18:51
no včeraj je kolega klical na to številko in je klical 10x(nazaj ga niso klicali-se pravi ni prišel v studio) danes pa so ga klicali iz mobitela (ker preverjajo če je mogoče kakšna zloraba) pa so mu rekli da je porabil včeraj 100€. pa kako 100€ brez ddv, pa kako 100€ če pa piše da vzame sporočilo samo 1.29€ z ddv. kaj je zdaj z tem če kdo ve naj napiše. je pa tudi naiven saj naseda takim fintam

clovek
15.03.2010, 14:08
100 €???? Če bo prišlo zame , ko sem šitirkrat poklical, več kot je tam napisano, bom reklamiral račun. Sicer pa se mi zdi neumno-identične oddaje so prepovedali, ta pa je kar naenkrat ok? Če je tako bi še jaz mel svojo oddajo euromanija, pa mi ne bi bilo več treba delat.

mveinhan
15.03.2010, 17:49
100 €???? Če bo prišlo zame , ko sem šitirkrat poklical, več kot je tam napisano, bom reklamiral račun. Sicer pa se mi zdi neumno-identične oddaje so prepovedali, ta pa je kar naenkrat ok? Če je tako bi še jaz mel svojo oddajo euromanija, pa mi ne bi bilo več treba delat.

sestra je 3x poslala pa ji bodo odtegnili približno 30€ brez DDV. Tudi to oddajo ovromanija bi morali odpovedat, saj mislim da tudi te igre niso na čistem, sploh računske(o računskih je že kakšna tema ki je razultat nikakvi), pa še kakšna bi se našla,......naprime ravni danes je bila oddaja da so se mogli preštet trikotnike. na koncu so dali razultat 35, bilo pa jih je največ npr:15, kje so dobili ta razultat.

Švinglajo

clovek
15.03.2010, 18:29
Čudna zadeva,.... ker tam piše, da je en klic cca 1,4 €,....

mveinhan
15.03.2010, 18:35
saj to ja 1.29€ z ddv.

alenkafacija
22.03.2010, 09:03
čao!

No, čisto verjamem, da je dobil 100E, ker sem jaz prejšnji teden poklicala 2krat, pa sem prej preverila koliko imam na računu pa vem da mi je povedalo okolo 17Ein potem preverim mi je ostalo še samo 92 centov nisem morala verjeti in bi bi babo kar ustrelila če bi jo lahko skozi ekran. Sicer smo pa mi naivni ko kličemo.

Lencka
23.03.2010, 12:19
zakaj pa potem kateri od tistih, ki kličete in dobite tak račun, zadeve ne prijavite?

clovek
25.04.2010, 17:24
Jaz sem zadnjic dobil normalen racun, vendar sem vseeno dal prijavo na trzni inspektorat-opisal sem jim vse nestrinjanje s to oddajo.Dobil sem odgovor, da se že vodi postopek zoper euromanije in da je moja prijava še dodatna tistim, ki so jih prijeli. Proti njim vodi postopek ministerstvo za finance.

Hejaho
26.05.2010, 06:52
Ja res goljufiva oddaja,ti dajo takšen račun,da je rezultat nemogoče izračunat,ko pa povedo rezultat pa tudi ne razložijo kako je prišlo do njega.Ali pa spet druga fora iskati je treba razlike in vsak tele jih najde v nekaj sekundah in če je res tapravo tele tudi hitro pokliče ker misli da je samo on našel razliko :d seveda pa če pokličeš ne dobiš povezave v studio ampak samo do blagajne ki te ocurijo:d če pa slučajno kakšen tele dobi vezo do studia in pravilno napove rezultat,mora potem povedati še številke od 1-10 in najdi dve pravilne,da dobi nagrado:rolling: seveda računalnik je lahko nastavljen tako da nikakor ne moraš zadeti !:d Drgač pa ali je že kdo opazil da je kakšen tele dobil nagrado? Tko da za mene so vsi teleti ,ki kličejo evromanijo:)