Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Priklop faksa (HP office jet 6500) na optiki

bosoturk
11.03.2010, 15:20
Pozdravljeni.

Imam Siolov trio in me zanima, kako lahko priklopim faks, ker imam omogočeno tudi telefonijo. Kupil sem multifunkcijsko napravo HP Office jet 6500 W in mi faks ne dela, čeprav sem naredil vse po priloženih navodilih. Ko pokličem svojo številko, začne naprava zvoniti, vendar ko hočem poslati ali prejeti faks pa ne dela.

moram kupiti kakšen razdelilec ali filter oz. kaj podobnega? Hvala za vaše odgovore.

Lep pozdrav,

Boštjan

080 Tehnična pomoč
11.03.2010, 15:48
Preverite na servis.siol.net (servisni strani) pod rubriko telefonija/ dodatne storitve ali imate obkljukano sledeče: "Prilagoditev tel. št. za podatkovni prenos"

bosoturk
11.03.2010, 18:54
preveril in oblkljukal...sedaj ko kličem številko, mi pravi da ta številka ne obstaja, pa tudi faks še vedno ne funkcionira...ali lahko pregledae moje nastavitve če vam pošljem uporabniško ime na ZS?

080 Tehnična pomoč
11.03.2010, 19:25
V takšnem primeru lahko preverimo nastavitve.

bosoturk
16.03.2010, 16:53
naredil vse tako kot treba, vendar sedaj ko priklopim telefon, tudi ta ne dela. Aparat pa je Panasonic KX-TMC40YGW. Na Iskrinem ruterju/modemu lučka za telefon gori, priključeno imam na izhod TEL1 in omogočenega v nastavitvah. Vendar kot rečeno, telefon ne dela, faks pa prav tako... :(