Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Reklamna pošta in reklamni časopisi

easwee
17.03.2010, 16:36
Kot večina od vas ve obstajajo za poštne nabiralnike tako imenovane "Rumene nalepke", ki preprečujejo vstavljanje reklamnega materiala v poštni nabiralnik.

A le reklamnega materiala - časopisi kot je npr. Dobro jutro, Žurnal itd. pa ne spadajo v kategorijo reklam in se lahko vstavljajo v nabiralnike še naprej kljub temu da je njihov glavni namen oglaševanje.

Stanovanjska posrednica mi je omenila, da obstaja za te časopise prav posebna nalepka - "Modra nalepka", ki zgleda nekako kot rumena in da to obstaja že apr let in da jo tudi sama ima doma. Sicer te nalepke nisem še nikjer zasledil in tudi ko sem na pošti vprašal (sicer se mi je zdela poštna uslužbenka precej nesigurna z odgovorom) niso za to nalepko nikoli slišali.

Zanima me ali kdo mogoče uporablja to nalepko - ali ta nalepka res obstaja ter kje bi se jo lahko kupilo?

bogrinc1
17.03.2010, 19:26
Kolikor jazt vem moraš na pošti narediti naslovnikovo naročilo(vsaj tako je bilo) če je kaj za plačat ne vem vprašj na najbližji pošti .

maajde
18.03.2010, 08:46
osebno moraš sporociti na zurnal oz. dobro jutro da ne zelis tega reklamenga cajtnga.