Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Izklop telefona

tdk
24.05.2010, 07:07
Pozdravljeni!

Od januarja 2010 sem naročnik paketa TRIO;zaradi družinskih razmer sem se z naslova odeselil;račun seveda plačujem jaz,zaradi velikega računa za telefon bi rad telefon izklopil,da mi večne bodo mogli z pogovori nabijat zneska na računu.
TV in internet bi naj ostala kot sta bila(zaradi otrok).
kakšen je postopek prekinitve telefonskega razmerja;številko jim pustim,pa si naj uredijo paket po lastni želji;ne želim namreč plačevati telefona,ki ga nisem in ga ne uporabljam?
kakšen je postopek,in kako dolgo traja,da se prikluček izklopi?

lp tdk

madmitch
24.05.2010, 07:20
Pozdravljeni!

Od januarja 2010 sem naročnik paketa TRIO;zaradi družinskih razmer sem se z naslova odeselil;račun seveda plačujem jaz,zaradi velikega računa za telefon bi rad telefon izklopil,da mi večne bodo mogli z pogovori nabijat zneska na računu.
TV in internet bi naj ostala kot sta bila(zaradi otrok).
kakšen je postopek prekinitve telefonskega razmerja;številko jim pustim,pa si naj uredijo paket po lastni želji;ne želim namreč plačevati telefona,ki ga nisem in ga ne uporabljam?
kakšen je postopek,in kako dolgo traja,da se prikluček izklopi?

lp tdk

Enostavno na SiOLovih straneh spremeni paket. Tam, kjer je stran za naročilo storitev.

tdk
24.05.2010, 09:27
Stvar sem uredil preko servisnih strani;prej poklical tudi na SIOL;prijazen operater mi je pa povedal,da bo telefon izklopljen sele 31.5.2010....in do tega dne mi bodo veselo polnili račun,katerega seveda plačujem jaz...a se res tega ne da urediti bolj urgentno?

lp tdk

madmitch
24.05.2010, 10:05
Če lahko prideš do modema, tam odklopi telefon (v nastavitvah) in zamenjaj geslo za dostop. Mislim, da bi to šlo.