Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Odstopna Pogodba

eLame
22.06.2010, 21:51
Lep pozdrav,:)

Pred nekaj časa sem naročil paket v spletni trgovini Musimax. :2thumbs:

A, mi del paketa ni ravno všeč, zato sem se odločil da ga vrnem.
Kontaktiral sem prodajalca, ta pa mi je poslal:

Pozdravljeni. Vračilo blaga je mogoče pod pogoji, navedenimi v prodajnih pogojih, torej del o odstopu od pogodbe na tem linku:http://www.musicmax.si/prodajni-pogoji/ Prosim vas, da poleg blaga pošljete tudi pisno izjavo o odstopu od pogodbe, ter seveda blago torej v embalaži lot je zapisano.V odstopu od pogodbe zapišite tudi trr, na katerega vam bodo iz računovodstva potem vrnili kupnino, ko se blago pregleda.Ker smo ob dostavi plačali poštnino mi, jo v tem primeru pri vračilu plačate vi, kot je navedeno v prodajnih pogojih.Blago lahko tudi vrnete ali zamenjate osebno, seveda pa lahko zamenjate tudi samo posamezn artikel, ki vam ne ustreza. Lep pozdrav Janez ŠabecMusic max d.o.o. CeljeUpam da boste lahko prebrali. :sleepy:

Dolga zgodba na kratko:

Zadeva je pa ta, da nimam pojma kako naj napišem Odstopno Pogodbo oz. Izjavo. Google mi meče odstope politikov pred nos, Najdi.si pa še to ne.
Wikipedija tudi ne ve. :dontknow:
A bi mi kdo dal nekakšen example, kako ta pogodba izgleda?

S temi podatki:

Prosm napište mi kar se spomnete. :approve:
Anything will do.