Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Težave s telefonijo

pinter64
06.07.2010, 14:54
Lep pozdrav

Imam težave s telefonom, in sicer pri dohodnih klicih javlja da je številka zasedena, pri odhodnih klicih pa se v zvočniku sliši samo piskanje številke, nato pa ne zvoni.

Hvala.

080 Tehnična pomoč
06.07.2010, 15:21
Lep pozdrav

Imam težave s telefonom, in sicer pri dohodnih klicih javlja da je številka zasedena, pri odhodnih klicih pa se v zvočniku sliši samo piskanje številke, nato pa ne zvoni.

Hvala.

Mi lahko pošljete svoje podatke na ZS, da preverim.

tattoer
05.10.2010, 08:54
Lp,

imam podobno težavo le da je v mojem primeru možno klicati in sprejemati tel. klica, ko se dvigne oz. javi na telelfon pa je vse skupaj tiho/nemo...ko se linija prekine se spet sliši normalo piskanje ko ti nekdo odloži telefon.
Torej iz stacionarnega telefona se lahko pokličem na gsm in obratno a ko na drugem koncu dvignem je samo tišina.....kot da med samim klicom ni pretoka podatkov.

ps.: stacionarni telefon deluje !

rambo013
05.10.2010, 16:19
* Motnje pri storitvi SiOL telefonijaSpoštovani!
Telekom Slovenije obvešča uporabnike SiOL telefonije, da je zaradi tehnične napake prišlo do motenj pri storitvi SiOL telefonije na različnih koncih Slovenije. Uporabnike obveščamo, da je za napako potreben ročni reset modema – torej izklop modema iz električnega omrežja in ponovni vklop po nekaj minutah. Napaka se bo ob ročnem resetu sama odpravila.
Prosimo za razumevanje.

MIKO
26.10.2010, 10:19
Spet ne dela telefon...še dobro da so mobiteli, da mi drugi javijo da mi ne dela telefon.
Siol, kaj je zdaj to?

Aja, seveda pomaga reset modema....samo moras vedet, da ti telefon ne dela pa da moraš resetirat.

lipan
26.10.2010, 12:47
Pri men isto

080 Tehnična pomoč
28.10.2010, 11:08
V začetku tedna smo imeli vzdrževalna dela na SiOL telefoniji. Pri nekaterih uporabnikih se številke niso samodejno registrirale na strežnik, zato je pri njih potreben reset modema. Veliko večino napak smo uredili sami, seveda pa se najdejo uporabniki, ki jim nismo mogli pomagati na daljavo.

Če se še vedno zgodi, da telefonija ne deluje, najprej resetirajte modem, da se številka ponovno registrira. Če to ne pomaga, nam javite.

Lep pozdrav,
Matjaž

janezpesec1
28.10.2010, 17:09
Zakaj pa vzdrzevalna dela niso bila najavljena ? Nasploh se dogaja da ce informacijo o tem objavite gre za objavo na dan ko potem potekajo vzdrzevalna dela. Lahko bi bili malo bolj proaktivni. Pri vasi hcerinski druzbi je pravilo da se vecji izpadi najavijo vsaj en teden vnaprej.

vojteh
11.01.2011, 08:58
Zdravo!
Tudi pri meni zadnje čase telefonija nagaja.Pomaga samo reset modema oziroma izklop iz omrežja.

080 Tehnična pomoč
12.01.2011, 09:10
Zdravo!
Tudi pri meni zadnje čase telefonija nagaja.Pomaga samo reset modema oziroma izklop iz omrežja.

Pozdravljeni, prosim da nam posredujete uporabniške podatke ter kratek opis napake na ZS in bomo zadevo preverili.

Lp,

Janez

rambo013
18.05.2011, 11:25
Telefonija ne dela. Po menjavi modema, prvi dan ga je agent registriral in je delovalo, danes (drugi dan) ne deluje. Na servisnih straneh je zabeležen ponovno stari modem.

Uporabniško ime, MAC ter S/N novega modema poslano prek ZS...

Upam, da se čimprej reši...

080 Tehnična pomoč
18.05.2011, 12:10
Urejeno, imate ZS.

Lep pozdrav,
Matjaž

Prophy
11.09.2011, 18:07
Pozdravljeni!
Pri Trio paketu sem zaprosil za dodatno tel št. oz. sem ohranil obe iz še iz časov ISDNja. Vendar se mi je pojavil problem pri drugi številki, saj modem pri drugi številki piše "Unconfigured".
Odhodni klici nemogoči (ni linije), prav tako dohodni.

080 Tehnična pomoč
11.09.2011, 18:31
Pozdravljeni!
Pri Trio paketu sem zaprosil za dodatno tel št. oz. sem ohranil obe iz še iz časov ISDNja. Vendar se mi je pojavil problem pri drugi številki, saj modem pri drugi številki piše "Unconfigured".
Odhodni klici nemogoči (ni linije), prav tako dohodni.

Pozdravljeni,

Prosil bi vas da nam preko zasebnega sporočila sporočite vaše podatke, potrebovali bi vaše uporabniško ime in telefonsko številko, ki ne deluje.

Lep pozdravi Jure