Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : P: Naprava za magnetno terapijo in magnetna posteljna podloga

Krilin
15.09.2010, 12:40
Zdravo

Nujno prodam magnetno podlogo in magnetno-resonančno napravo firme ProVitalis. Oboje rabljeno približno dober mesec in ohranjeno kot novo.

Cena nove magnetne podloge je 550e, cena nove magnetno-resonančne naprave pa 1300e. Glede cen sem fleksibilen in se lahko dogovorimo, vendar pa naj bodo predlogi v normalnih mejah.

Dosegljiv sem na 041514189 ali andrejzupancic77@hotmail.com. Kdor hoče več informacij ali slike naj mi pošlje email, na katerega mu bom odgovoril v najkrajšem možnem času.

Razlog prodaje je, da protrebujem denar za sestavo novega gorskega kolesa, kar mi je prioriteta.

lp

Uporablja se kot pomoč pri bolečinah v križu, sklepih, mišicah, pri osteoporozi, artritisu, revmatizmu, pri zlomih, zvinih, izpahih, športnih poškodbah, glavobolih, migreni, nespečnosti, za ogrevanje in regeneracijo športnikov in še mnogo več. Vsakodnevna uporaba krepi imunski sistem in ohranja telo zdravo in vitalno.

Pa da postavim še neke okvirne cene: magnetna resonančna naprava 380e, magnetna podloga 150e, malo več rabljena magnetna podloga 70e.

Okoli cen sem se pripravljen še pogovarjati. Nujno mi je le, da čimprej prodam. Prej kot se zmenimo, ceneje sem pripravljen prodati.

Kupcu resonančne naprave podarim darilo: zelo močno magnetno zapestnico-za več energije in boljše počutje.