Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : William Marrion Branham, glasnik Kristusovega 2. prihoda

Vernik
18.09.2010, 20:08
Veliko sem že pisal na tem forumu o Svetem pismu in o dogodkih, ki so povezani z drugim Kristusovim prihodom.
Razna krščanska verstva si različno razlagajo ta veličastni dogodek. Vendar je končno napočil čas, ko je sam Bog po svojem glasniku in preroku Williamu Branhamu razodel, da je napočil čas. V forumu "Razlaga Razodetja, zadnje Bibljijske knjige" sem podrobno vse opisal. Ta sedma Laodicejska doba se počasi bliža k svojemu vrhuncu. Govoril sem o skupini verujočih ljudi, ki bo sprejela ŽIVO RAZODETO BESEDO za današnji čas in to je živeča NEVESTA Jezusa Kristusa na zemlji. Ona bo vzeta iz zemlje in bo odšla na Jagnjetovo večerjo (Razodetje 19,7)
To je VZETJE. O njem piše apostol Pavel v 1. Korinčanom 15,51-52: "Glejte, skrivnost vam povem: vsi ne bomo zaspali, vsi pa bomo spremenjeni, hipoma, kakor bi trenil z očesom, ob glasu poslednje trobente. Zadonela bo namreč in mrtvi bodo vstali nepropadljivi in mi bomo spremenjeni."
To je skriti 2. prihod Jezusa Kristusa. Zato je Jezus dejal v Razodetju 16,15: "Glej, pridem kakor tat. Blagor mu, ki je buden in hrani svoja oblačila, da ne bo hodil okrog nag in razkazoval svoje sramote."
Vse se odvija pred očmi narodov vsega sveta, pa vendar tega nikakor ne morejo opaziti. Zakaj? Ker jih ta svet zabava in zaposljuje s svojim sistemom. Glavo jim je napolnil z posvetnimi stvarmi, kar jim je omrtvilo vero v živega Boga. Sedaj jim je malo mar za Boga, Sveto pismo, Kristusa in vse napovedi o Njegovem drugem prihodu. VENDAR POZOR!!
To se bo hipoma spremenilo. V Evangeliju po Luki 17,22 beremo: "...Prišli bodo dnevi, ko boste želeli videti enega izmed dni Sina človekovega, pa ga ne boste videli."
Takrat bo prepozno, ker se bo VZETJE že izvedlo in NEVESTA bo odšla. Na zemji pa po nastal čas 3,5 let brez prisotnosti Svetega Duha, ki se bo končal s Harmagedonsko bitko in vstopom v 1000 letno kraljestvo - Milenij. Takrat se bo Jezus Kristus vrnil skupaj z NEVESTO (beri Razodetje 19,11 dalje)
Sedaj Sveti Duh zadržuje zle sile, da ne morejo delovati s polno močjo. O tem beremo v drugem pismu Tesaloničanom 2,6-8: "Veste pa tudi, kaj ga zdaj zadržuje, da se ne more razodeti pred časom. Skrivnost nepostavnosti je namreč že na delu; treba je samo, da se umakne On, ki zadržuje. In tedaj se bo razodel nepostavnež, ki ga bo Gospod Jezus usmrtil z dihom svojih ust in ga uničil z veličastjem svojega prihoda."
Ko pa bo Sveti Duh skupaj z NEVESTO odšel, ne bo več nikogar, ki bi zadrževal. Da bi Bog ljudi pripravil na to, je poslal svojega drugega glasnika pred temi zaključnimi dogodki. Imel je isto nalogo, kot prvi glasnik Janez Krstnik, ki je oznanjal Kristusov prvi prihod na zemljo pred skoraj 2000 leti.

Hvalimo Boga za milost, da nas je prej opozoril preko preroka in prebudil iz spanja.

Faust
18.09.2010, 22:16
Tema o Branhamu je že bila enkrat zaklenjena.