Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 080 Tehnična pomoč---POHVALA

cveto
20.01.2011, 14:21
Želel bi pohvaliti vse fante in pa verjetno tudi kakšno dekle naa tehnični pomoči.
Še posebej bi tukaj izpostavil Jerneja,ki se je še posebej zavzel za mojo težavo.

Sam sem iz srednje generacije,in mi marsikatera stvar ni čisto samoumevna kot sedanji mladini.Tako da sem Jerneju zastavil kar nekaj vprašanj na katere mi je tudi jasno in hitro odgovoril.
Mislim da sva težavo in želje z njegovo pomočjo rešila.
Tu dostikrat pišete da na siol-u nič ne velja in in da nimajo dobre pomoči in ne vem kaj še vse.
Preden pišete takšne stvari se zamislite če je res vse tako slabo.

Še enkrat hvala Jerneju iz tehnične pomoči.
l.p. Cveto

kikus20
20.01.2011, 17:55
No ja, vse le ni tako črno kot želijo nekateri predstaviti. Tehniki in vsi na 080 liniji so prijazni in se trudijo z vsem, kar je v njihovi moči tega ne bom nikomur očital. Problem pa nastane, ko sami ne morejo odpraviti napake npr. kockanja slike, ker je leta posledica hčerinske firme planet9. Potemtakem še sami ne vedo kaj bi se izgovorili, nikdar pa ne omenijo težav na samem dobavitelju video signala planetu9...

Pri meni je bil tehnik že 5x, če ne še večkrat in vedno je bilo krivo nekaj drugega samo vir signala ne. Sam sicer vem, da drugje ni težave, ker so bile preverjene,ampak vseeno lahko bi malo bolj PRITISNILI na dobavitelja signala, ki ga tako rad serje s kockanjem slike.