Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Povečan odzivni čas in slab pretok

mihazuki
08.02.2011, 10:29
Pozdravljeni!

Že več let sem vaš ADSL naročnik. V tem času sem bil relativno zadovoljen z vašo storitvijo ADSL. Odzivni čas strežnikov je bil nizek, pretok podatkov je bil hiter.

Že pred pol leta, sem opazil nenadno zvišanje odzivnega časa in moten pretok podatkov. Navadni uporabnik vaših storitev teh težav verjetno ne bi opazil, meni, kot igralcu spletnih iger in uporabniku, ki polno zaseda svojo razpoložljivo pipico v internet, je to takoj padlo v oči.

1. Igranje iger preko spleta je postalo nemogoče. Pred pojavom težav sem imel odzivne čase na strežnikih med 40 in 60 kar je bilo zadovoljivo, ko so nastopile težave pa v najboljšem primeru 100 (med 18.30 in 21. uro imam odzivne čase nad 200) kar popolnoma onemogoči nemoteno igranje iger preko spleta.
2. Moten je pretok podatkov proti meni (download). Pred pol leta sem lahko sprejemal datoteke s hitrostjo čez 115 kb/s, v zadnjem času pa v najboljšem primeru 100 kb/s (med 18.30 in 21. uro pod 80 kb/s).

Na začetku me to niti ni tako motilo, sedaj pa se čas, ko je odzivni čas in pretok podatkov veča, me pa vse boljs moti, saj internet deluje normalno le še od 3:00 ure pa do 15:00 ure, sam pa ga uporabljam od 17:00-22:00, ko seveda nič nedeluje.

S spoštovanjem

080 Tehnična pomoč
08.02.2011, 10:33
Prosil bi, da preko ZS sporočite vaše uporabniške podatke, skupaj s kratkim opisom težave in kontaktnimi podatki.

Preverili bomo v čem je težava in skušali napako odpraviti.

Lep pozdrav,
Matjaž