Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prijava v SiOL komunikator ni dostopna

Lipa
17.02.2011, 00:15
Prijava v SiOL komunikator http://moj.siol.net/sporocanje/komunikator/, že nekaj časa ni dostopna, tako da ne moremo pregledovat klicev in spreminjat nastavitev. Prosim, če se to uredi in obvesti tukaj.

dusanx
20.02.2011, 13:23
Tudi jaz bi želel da ta nadvse uporabna storitev deluje!

alex1
14.04.2011, 16:58
Tudi sam ugotvovil, da prijava že nekaj časa ne dela in kot se mi zdi tudi registracija ob povezavi preko PhonerLite ne. Očitno Siol tako na tiho tole zadevo, ki jo je nekoč "prodajal" kot ugodnost, počasi ukinja.

080 Tehnična pomoč
18.04.2011, 09:58
Žal je storitev Siol komunikator, zaradi premalo zanimanja, že kar nekaj časa ukinjena. V primeru ponovne uvedbe te storitve, pa boste obveščeni preko uradnih komunikacijskih kanalov.

Deflektor
04.06.2011, 09:31
Premalo zanimanja? Koliko stroškov pa je bilo z vzdrževanjem te opreme? Škoda, ena izmed boljših storitev vsaj zame, pa jo ukinete.

telex
28.06.2011, 06:20
Žal je storitev Siol komunikator, zaradi premalo zanimanja, že kar nekaj časa ukinjena. V primeru ponovne uvedbe te storitve, pa boste obveščeni preko uradnih komunikacijskih kanalov.

In kaj je sedaj s telefonsko številko? Sam imam takrat, ko sem doma klice nanjo preusmerjene na fiksni telefon, drugače pa na računalnik. Mi bo številka ostala? Kako je z obračuni stroškov? Kaj naj naredim, da spremenim preusmeritev iz fiksnega telefona na računalnik?

080 Tehnična pomoč
28.06.2011, 14:18
Vsem naročnikom, ki že imajo to storitev, jim bo ta le-ta ostala. Nove registracije pa niso mogoče.

LP Jernej

Deflektor
28.06.2011, 14:53
Vse lepo in prav, vendar se meni telefon noče več registrirati v sistem.

telex
28.06.2011, 21:32
Vsem naročnikom, ki že imajo to storitev, jim bo ta le-ta ostala. Nove registracije pa niso mogoče.

LP Jernej

In zakaj se ne morem prijaviti v upravljavski panel na naslovu: http://moj.siol.net/sporocanje/komunikator/ ?
sistem vztrajno vrača: "Napaka pri poskusu prijavljanja. Poskusite znova."

Če pa zahtevam posredovanje gesla pa je odgovor sistem, da e-mail ni znan ali: "Napak pri pošiljanju e-Naslov-a. Poskusite znova."

Skratka ne morem nastavljati preusmeritev, omejitev, spremljati porabe...

pal
28.06.2011, 21:54
a niso napisal, da je stvar ukinjena?

080 Tehnična pomoč
30.06.2011, 13:19
In zakaj se ne morem prijaviti v upravljavski panel na naslovu: http://moj.siol.net/sporocanje/komunikator/ ?
sistem vztrajno vrača: "Napaka pri poskusu prijavljanja. Poskusite znova."

Če pa zahtevam posredovanje gesla pa je odgovor sistem, da e-mail ni znan ali: "Napak pri pošiljanju e-Naslov-a. Poskusite znova."

Skratka ne morem nastavljati preusmeritev, omejitev, spremljati porabe...

Pozdravljeni!
Spletna stran ne deluje več in tudi prijava ne deluje več.
Tako da tega se več ne da urejati niti spremljati.
Obstoječi uporabniki te storitve pa lahko še vedno uporabljajo komunikator za klicanje.

Lep pozdrav
Miha

Deflektor
30.06.2011, 14:39
Tisti, ki se jim uspe prijaviti, meni namreč ne gre.

AlienRex
03.07.2011, 07:38
Lahko bi pustili urejanje, registracijo novih uporabnikov pa zablokirali.
Spet taki stroški s tem pa gotovo niso...

A obveščanje na email o zgrešenih klicih na komunikator pa še deluje?

tanjakri
22.01.2015, 20:15
Mene pa zanima, če je normalno, da na komunikatorju skoz utripata zeleni lučki (povezava za 2 TV), ostale lučke gorijo zeleno brez utripanja.