Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Delo na terenu

amadej
21.02.2011, 15:26
Pozdravljeni

Nevem, če sem na pravem mestu ampak me zanima, če ima kdo že kakšne izkušnje oz. če pozna kako podjeteje katero bi imelo terensko delo po svetu, namreč delam v nekem podjetju kot električar in sem dal skozi vse države v Evropi, sedaj pa me mika kakšna Amerika, Avstralija ipd...

Če ima kdo kake koristne informacije o podjetjih bi jih bil zelo vesel

p.s. sem elektrotehnik po poklicu zato bi delal kot električar.

lp

Aldebaran
21.02.2011, 16:29
Pozdravljeni

Nevem, če sem na pravem mestu ampak me zanima, če ima kdo že kakšne izkušnje oz. če pozna kako podjeteje katero bi imelo terensko delo po svetu, namreč delam v nekem podjetju kot električar in sem dal skozi vse države v Evropi, sedaj pa me mika kakšna Amerika, Avstralija ipd...

Če ima kdo kake koristne informacije o podjetjih bi jih bil zelo vesel

p.s. sem elektrotehnik po poklicu zato bi delal kot električar.

lp
glede na to, da so električarji, elektrotehniki in elektroniki zelo iskana roba v Avstraliji, Novi Zelandiji kot tudi Kanadi, bi ti svetoval naslednje:
Active Migration, predstavništvo imajo v Kopru, kontaktne informacije pa na Avstralija.info (http://www.avstralija.info) in ti oni pol lahko naprej svetujejo kaj je zate najboljša rešitev. Svetovanje je brezplačno.
Sam bi izbral to pot.

Amerika je pa druga pesem, ZDA majo malo drugačen pristop k vsem tem, to bi bilo najboljše povprašati na ambasadi ZDA v Ljubljani.

amadej
21.02.2011, 16:35
Ja to vem ampak jaz nebi delal prav za avstralsko firmo ampak bi z našo firmo pač šel delat kam v druge države izven Evrope.

Aldebaran
21.02.2011, 19:52
Ja to vem ampak jaz nebi delal prav za avstralsko firmo ampak bi z našo firmo pač šel delat kam v druge države izven Evrope.

aaaaa okej, oprosti. Hmmm... to je pa potem druga pesem..

doli
21.02.2011, 20:52

A se lohk mal hecam?

Sem slišal, da SCT rabi po celem svetu kogarkoli da bi delal kot podizvajalec. :2thumbs:

:d

amadej
23.02.2011, 15:53
hehe, dobra ;D