Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Televizija ne deluje

blazg
22.02.2011, 19:56
Program je zamrznil, tv sprejemnik (sagem) sem resetiral in nič. Internet deluje nemoteno. Resetiral sem vse živo in še vedno ne deluje. Po določenem času, ko na sprejemniku piše init... se vzpostavi pomožen način delovanja, ampak slike še vedno ni. Kakšna rešitev?

rock
22.02.2011, 20:27
Najbolj banalno zadevo, kabel, si preveril?
Se nardi, da gre nekdo samo konkretno mimo in ni kontakta. Sagem ima tak čuden konektor. Imel sem priklopljenega le parkrat pa problem...
Sicer je to ponavadi varianta, ko nisi ni blizu ob kakem čiščenju. Vkolkor seveda nisi sam odgovoren za ta del stanovanja.

Sicer, če si TV gledal verjetno ni v tem problem. Škatlica je verjetno izdihnila ali pa je na vaši centrali težava. Pokliči 080, če je v vašem koncu kaj narobe.

blazg
22.02.2011, 21:02
Hvala za odgovor. Ni kabel, ker sem gledal tv in je počakalo vse skupaj. Bom jutri klical kaj se dogaja. Lp

cveto
22.02.2011, 21:26
Saj lahko kar sedaj pišeš na 080 Tehnična pomoč,in ti bodo takoj preverili kje bi lahko bila težava.
l.p.

080 Tehnična pomoč
24.02.2011, 10:46
Program je zamrznil, tv sprejemnik (sagem) sem resetiral in nič. Internet deluje nemoteno. Resetiral sem vse živo in še vedno ne deluje. Po določenem času, ko na sprejemniku piše init... se vzpostavi pomožen način delovanja, ampak slike še vedno ni. Kakšna rešitev?

Prosim če mi posredujete vaše kontaktne in naročniške podatke na ZS!

LP Jernej