Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : REFORMA-komu zvoni

kartako
21.05.2011, 11:46
Zanimivo se mi zdi,ob vsem pompu za in proti, da večinoma reformo podpira le tisti del populacije, ki visi na jaslih, brezdelju,na javnih financah. Ker mislim, če bi se vsak obravnaval po učinku-vsaj tretjina teh nabiralcev pokojninske dobe ne bi imela službe.Saj samo oni profitirajo ob podaljševanju katerekoli pokojninske variante.

Vsemogočni
22.05.2011, 22:26
Meni se bolj zdi, če referendume o vseh vprašanjih, katere bi morali reševati v parlamentu, prelagajo na državljane, da potem parlamenta ne potrebujemo. Imeti parlament samo za medsebojno pod.je,bavanje in vleči dobro plačo, je sila nesmotrno in škodljivo za državljane!

yamamoto
27.05.2011, 21:56
Komu zvoni?
Nam! :(
Kar poglej kdo vodi predreferendumsko kampanjo in na kakšen način. :nonono:
Izvaja pa jo firma, katere solastnik je Pahorjev PR Denis Sarkič. Taisti model, ki mu je svetoval naj se v javnosti obnaša kot bebec. :dontknow:

mija
03.06.2011, 21:08
Mirko Tuš določa, kako zapraviti regres. Zaposleni ogorčeni: Nekateri zaposleni v Tušmobilu so ogorčeni nad načinom izplačila regresa. Od skupaj zakonsko predpisanih 750 evrov bruto jim bodo namreč v denarju izplačali 413 evrov, 45 odstotkov ali 337 evrov pa na Tuševo vrednostno kartico, katero je možno plačevati v trgovinah, drogerijah in restavracijah Tuš, vendar bodo morali zaposleni kar 120 evrov od tega porabiti za ponudbo mobilnih storitev v Tušmobilu

yamamoto
04.06.2011, 13:48
Še vedno bolje to kot nič. :)

keops
04.06.2011, 16:21
Še vedno bolje to kot nič. :)

Še vedno slabše kot NLB&co...

yamamoto
04.06.2011, 16:56
Še vedno slabše kot NLB&co...

No, vsekakor je med tistimi, ki svoj dohodek ustvarjajo na trgu in tistimi, ki jim ga zagotavlja bedasta vlada iz državnega proračuna, velika razlika. ;)

keops
04.06.2011, 19:47
No, vsekakor je med tistimi, ki svoj dohodek ustvarjajo na trgu in tistimi, ki jim ga zagotavlja bedasta vlada iz državnega proračuna, velika razlika. ;)

Aha, in zakaj pa?

yamamoto
05.06.2011, 09:38
Aha, in zakaj pa?

Zakaj je vlada butasta?
Kaj misliš, da bi si v državnih podjetjih izplačevali take plače, nagrade, regrese, svetovanja in kaj jaz vem še kaj in potem zahtevali državno pomoč, če vlada ne bi bila butasta?

keops
05.06.2011, 09:45
Zakaj je vlada butasta?
Kaj misliš, da bi si v državnih podjetjih izplačevali take plače, nagrade, regrese, svetovanja in kaj jaz vem še kaj in potem zahtevali državno pomoč, če vlada ne bi bila butasta?

Ne "zakaj je vlada butasta", ampak zakaj je tako.
Očitno zato, ker je vlada butasta.

kartako
06.06.2011, 12:09
Mirko Tuš določa, kako zapraviti regres. Zaposleni ogorčeni: Nekateri zaposleni v Tušmobilu so ogorčeni nad načinom izplačila regresa. Od skupaj zakonsko predpisanih 750 evrov bruto jim bodo namreč v denarju izplačali 413 evrov, 45 odstotkov ali 337 evrov pa na Tuševo vrednostno kartico, katero je možno plačevati v trgovinah, drogerijah in restavracijah Tuš, vendar bodo morali zaposleni kar 120 evrov od tega porabiti za ponudbo mobilnih storitev v Tušmobilu
_----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja, nekateri zaposleni smo že v davnih"zlatih" časih dobili pol plače v Mercatorjevih bonih (zato je bil lahko Jankovič tako uspešen),razne kompenzacije v obliki brisač, vc papirja, vrtalnih strojev,telefonov itd....pa????Leta nazaj sem napisal:Dokler ne stopiš na mino........