Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mehanska napaka ???

rivall
24.08.2011, 08:48
Na siol Boxu so se pojavljale težave in moral sem ga dostavit na mobi center ,da ga pošljejo v popravilo.
Ker pa sem imel priklopljenega z optičnim kablom na risiver, zaradi zvoka, sem tega moral odklopiti in glej ga zlomka ,odletela so vhodna vratca.
Teh federc ,ki držijo ta vratca sploh nisem več našel ,ker so tako drobna in odletela bog ve kam .
Obrnil sem se na servis (namreč BOX je še v garanciji) in odgovor je bil ,da je to mehanska napaka,da takšnih vratc sploh nimajo in problema ne morajo rešit ,razen ,da nabavim nov BOX na svoje stroške.
Razumel bi,da so vratca polomljena ali kako drugače poškodovana ampak so preprosto odletela!!!
Zvoka ne moram nikakor vklopiti na risiverju ,ker optični kabel na Box- u sploh ne drži.
Zanima me ali je sploh možna kašna "normalna" rešitev,saj zaradi teh slabo montiranih vratic ne mislim nabavljat novega BOX-sa,saj mi nihče ne garantira,da bodo pri novem zdržala.

Lep pozdrav

pal
24.08.2011, 08:54
ajej. Čudno, da ne dela vseeno zvok brez tistih vratic. Sej tiste vratice zgledajo bolj za "lepo".
Je pa res, da kej tazga bi bilo malo zežko popravit, razen če bi zamenjal cel spidif konektor.

080 Tehnična pomoč
25.08.2011, 13:39
Prosim, če mi preko ZS posredujete vaše naročniške in kontaktne podatke. V naslednjih dneh vas bomo kontaktirali glede omenjene okvare.

Lep pozdrav,
Matjaž

rivall
25.08.2011, 16:26
Danes sem dobil na Mobi centru nadomestni Box in stvar dela kot "mora",vratca so tudi zato ,da držijo vtič optičnega kabla,ker imajo utor za vtič optičnega kabla !!!

tRoller : prvo se prepričaj preden "BLUZIŠ"