Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Samo Siol telefonija

freextr
28.09.2011, 20:04
Pozdravljeni

Zanima me zakaj ni možno imeti samo siol telefonije - brez interneta in televizije?
p.s. pozabil sem napisat da je to ADSL ali VDSL linija.
Lp

rock
28.09.2011, 20:12
Zakaj bi imel IP telefonijo in ne PTSN ali ISDN?

freextr
28.09.2011, 20:14
Ker je za prehod na ISDN/PSTN plačljiv - namreč priključek je že v TRIO razmerju (in je VoIP več kot eno leto)

080 Informacije
29.09.2011, 06:02
Pozdravljeni

Zanima me zakaj ni možno imeti samo siol telefonije - brez interneta in televizije?
p.s. pozabil sem napisat da je to ADSL ali VDSL linija.
Lp

Storitev ni možna, kot samostojno, ker to nimamo v ponudbi in na bakrenem omrežju ponujamo, kot samostojno storitev klasičen telefonski priključek (ISDN/PSTN).

LP
Jure

freextr
05.10.2011, 06:33
Storitev ni možna, kot samostojno, ker to nimamo v ponudbi in na bakrenem omrežju ponujamo, kot samostojno storitev klasičen telefonski priključek (ISDN/PSTN).

LP
Jure

No hvala za trud a moje vprašanje je bilo zakaj - ali je to odgovor: ni v ponudbi. Če je tako me še vedno me zanima zakaj. Torej zakaj ni v ponudbi in je treba plačati za nekaj kar v bistvu že imam (zavedam se da Voip ni isto kot PSTN) - delujoč telefon.

tRoller
05.10.2011, 08:17
Tega nimajo v ponudbi, ker se jim ne izplača. Za tiste 3€, ko bi jim ti plačeval na mesec za telefon, se jim ne izplača niti modema pošiljat. Verjetno niti na taka neumna vprašanja odgovarjat ;)

freextr
05.10.2011, 10:12
Tega nimajo v ponudbi, ker se jim ne izplača. Za tiste 3€, ko bi jim ti plačeval na mesec za telefon, se jim ne izplača niti modema pošiljat. Verjetno niti na taka neumna vprašanja odgovarjat ;)

Prvič: nobeno vprašanje ni neumno, neumni so lahko samo odgovori.

Drugič: 3€ bi bilo samo za doplačat digitalni dostop, naročnina za telefon bi pa bila 12€ torej skupaj 15€, kar pa ni več tako malo. Modem pa je tako ali tako že nameščen saj je na lokaciji trenutno TRIO paket.

tRoller
05.10.2011, 10:25
Če to ponudijo tebi, morajo še vsem tistim, ki na lokaciji nimajo nameščenega modema. Torej bi šel iz tega, da jim sedaj plačuješ verjetno okoli 50€ na to, da jim boš plačeval 15€. Seveda bodo oni z veseljem za to.

In ja ... tudi vprašanja so neumna.

freextr
05.10.2011, 12:05
Če to ponudijo tebi, morajo še vsem tistim, ki na lokaciji nimajo nameščenega modema. Torej bi šel iz tega, da jim sedaj plačuješ verjetno okoli 50€ na to, da jim boš plačeval 15€. Seveda bodo oni z veseljem za to.

In ja ... tudi vprašanja so neumna.

No bodo pa še ob 15€ :D