Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 3D TV - oslarija ali pameten nakup?

Sunbeam
26.04.2012, 07:28
Ob obnovi doma me prej ali slej čaka še tehnika, seveda bo med prvimi investicijami televizija Če bom že kupoval novo se ne morem izogniti dilemi ali kupiti 3D ali ne. Na grobo sem slišal naslednje: premalo 3D filmov in ostalih vsebin, obvezna uporaba očal, različni sistemi očal pri različnih proizvajalcih itd.
Morda bi najprej kupil za otroško sobo nekaj 32 inčnega, tole je trenutno še najbolj cheap 3D te velikosti, mora pa biti soliden proizvajalec, kar Samsung je.
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/ ... 2__lcd_led

Predvsem je vprašanje, ali je 3D vreden za kakšnih 100 EUR višje cene televizije???

Sunbeam
26.04.2012, 08:46
Kako se kaj obnese Philips? A še dela sam TVje ali je zgolj brend za katerim stoji kakšen turški proizvajalec (primer Grundiga)? Kdo pa jim dela LCD panele?
Tale me zanima ker je cenovno dostopen, Philips (kao firma) in Full HD ter prave velikosti. http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/ ... _12_lcd_tv

tom777
30.04.2012, 14:09
3D je brezveze. Vzemi najcenejši LCD (LED) (velikosti nad 42) ali še bolje plazmo in se ne obremenjuj preveč. Za 400-500 € dobiš zelo veliko. Več je metanje denarja stran.

Sunbeam
04.05.2012, 11:02
Kako se obnesejo Sony Bravia in Panasonic Viera? Dražji so. A so tudi dejansko boljši od Samsunga in LG?

rock
07.05.2012, 08:13
3D ima velika večina ekranov z dobro 2D sliko. Zmoglivejši panel in zmoglivejši procesor...
Vstopni 3D modeli imajo slabšo 3D sliko saj so na meji.

Recimo Smasung je lani porinil eno serijo, ki sploh ni bila sposobna pravilno risat vseh sličic. Sicer mislim da so nato zadevo precej sanirali a pri nekaterih so vseeno umaknili 3D ready oznako...

Kar se Viere 3D tiče sem zadovoljen z lasnko varianto. Letošnjih pa še ni za ogled. Cena je tam-tam saj ekran v 2D nudi res odlično sliko.

suny16
07.05.2012, 12:55
3D je brezveze. Vzemi najcenejši LCD (LED) (velikosti nad 42) ali še bolje plazmo in se ne obremenjuj preveč. Za 400-500 € dobiš zelo veliko. Več je metanje denarja stran.

Se popolnoma strinja. Plazme se dobijo že zelo poceni in so super :2thumbs:

Sunbeam
24.05.2012, 13:49
Ja, kako je pa s porabo plazma vs LED TV?

mremih2
03.07.2012, 19:08
No to pljuvanje po samsungih me rahlo jezi. Sam sem kupil lani v programu zvestobe samsung ue40d5000 (LED TV) in ker imamo doma tudi Sony Bravio 40 incno (LED TV) lahko samo rečem, da se sony kljub temu da je bil enkrat dražji po kvaliteti slike skrije za samsungom. Da pa o predvajanju z USB in funkciji allshare ki jo ponuja samsung sploh ne govorimo. Ker se sam tudi ukvarjam precej z elektroniko pa o kakih LG ali GRUNDIGih sploh slišat ne smem ker tisto pa je poden. Ogromno težav imajo tudi z sprejemom digitalnih kanalov. Če lahko lovi dva oddajnika potem se mu ne glede na jakost signalov malo zmeša. Skratka jaz sem s samsungom zelo zadovoljen in ponuja za svoj denar najvec.