Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nedelovanje ISDN

mp84
08.05.2012, 11:32
Pozdravljeni

ISDN telefon je že cel teden ''mrtev'' :censored::censored::censored:, napaka je bila prijavljena 2.5 dopoldan in še vedno neodpravljena :mad::mad::mad:

Glede na to, da je to uradni TS forum me zanima, zakaj nikjer ni obvestila (spletna stran, ...), da storitve ne delujejo, ali vsaj posneto sporočilo, ki klicatelja obvesti, da zaradi težav pri TS klic ni mogoč, ne pa samo ''oprostite, vašega klica ni mogoče izvesti'' :mad::mad::mad: :nonono::nonono::nonono:

mnheia
08.05.2012, 11:56
Morda je napaka samo pri tebi ali manjšem območju okoli tega. Kaj so ti povedali tehniki ob prijavi napake?

Prosim posreduj uporabniško ime preko zasebnega sporočila enemu izmed 080 agentov, da bodo lahko stvari preverili ali poizkusi znova vstopiti v stik na telefonski številki 080 1000, da izveš kaj je novega.

080 Tehnična pomoč
08.05.2012, 12:14
Prosim posredujte vašo telefonsko številko na zasebno sporočilo, da preverimo status prijave.

lp Mitja

mp84
08.05.2012, 12:15
Morda je napaka samo pri tebi ali manjšem območju okoli tega.
Vseeno kako veliko je območje, stranka je pač stranka pa četudi samo ena,
vsaj na položnici nisem zasledil manjše naročnine, ker je območje manjše :d,
napak imajo pa verjetno ogromno vsaj glede na to, da je skoraj nemogoče dobiti agenta preko 080 številke

Kaj so ti povedali tehniki ob prijavi napake?

Napako sem prijavil preko chat-a, ob ponovnem kontaktu so mi povedali samo, da sem v čakalni vrsti.
Najbolj moteče je to, da se izpadi dogajajo od lanskega leta ob vsaki malo hujšem nalivu in da je čakalna doba za odpravo vsakič daljša :mad:

mnheia
08.05.2012, 12:23
Če je napaka samo pri tebi potem gotovo tega ne bodo dali na oglasni pano. =) Če ti v daljšem obdobju storitev ni delovala lahko račun reklamiraš.

Če se to zgodi ob vsakem manjšem nalivu potem gre najverjetneje za napako na liniji kar povej tehnikom in bodo stvari posredovali na GVO, ki bodo stvari uredili. Znajo pa takšne stvari trajati.

mp84
08.05.2012, 13:18
Telefon končno deluje :)
Baje da je bila napaka na centrali

Hvala vsem za odgovore