Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Telefon snom m3

hafo123
22.06.2012, 16:31
Prosim, če mi nekdo pomaga nastaviti telefon za uporabo.
Če telefon priklopim v modem v port 2 ki je nastavljen na voice se telefon sploh ne poveže z internetom. Ko pa sem ga priklopil na router se pa je povezal na internet ampak ne vem , če sem pravilno nastavil Registrar (voip.siol) in Outbound Proxy (voip.siol) oziroma kje bi bila lahko napaka.
Hvala!

080 Tehnična pomoč
23.06.2012, 12:00
Prosim, če mi nekdo pomaga nastaviti telefon za uporabo.
Če telefon priklopim v modem v port 2 ki je nastavljen na voice se telefon sploh ne poveže z internetom. Ko pa sem ga priklopil na router se pa je povezal na internet ampak ne vem , če sem pravilno nastavil Registrar (voip.siol) in Outbound Proxy (voip.siol) oziroma kje bi bila lahko napaka.
Hvala!

Pozdravljeni,

v kolikor je telefonski aparat na vhodu pripravljenem za IP telefon, ni interneta ter obratno v kolikor ga priklopite na vhod pripravljen za podatkovni promet ne pride v voice mrežo.

Seveda je možno nastaviti vhod, da bi prepuščal oba tipa prometa (port na modemu se nastavi na TRUNK), vendar mora to telefon omogočati.

Predlagam pa, da nam na ZS sporočite vaše uporabniško ime in kontaktno številko, da vidimo, za kakšen tip priključka gre ter skupaj poiščemo rešitev.

Lep pozdrav
Sašo