Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Branje za mrzle večere

Norra
16.11.2012, 10:40
Iščem kakšno dobro knjigo za mrzle dni, sploh zdaj ko bo zima, je fino če si lahko krajšaš urice s kakšnim dobrim čtivom. Predlogi?

matek32
16.11.2012, 13:08
Opcij maš veliko, saj veš da dobrih knjig se ne manjka. Jaz trenutno berem novo svetovno uspešnico od J.K.Rowlingove in sicer z naslovom The Casual Vacancy, sicer j ev angleščini ampak knjiga in zgodba sta vrhunski, to res priporočam za barnje. Mislim, da bi morali to knjigo prevesti tudi v slovenski, ker ravno ne verjamem, da bi ostalo samo v angleškem jeziku. Pa glede na to koliko uspešnic je že napisala. Saj se spomniš Harryja Poterja, kajne?

Norra
18.11.2012, 16:08
ja itak se spomnim Harryja Potterja, pri nas smo vse knjige prebrali pa filme pogledali:) ja tale bi res znala biti zanimiva, rowlingova je super pisateljica ... o čem se pa gre zgodba? joj jaz tud upam da pride v slovenščino, tako da če kje zaslediš da bo prevod, se priporočam da mi sporočiš:)

sofiajoe
25.10.2014, 07:32
Imam prijateljico, ki piše zgodbe, vendar jih založbe nočejo objaviti, ker bi morala prej objavljati zgodbe v literarnih revijah.