Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Enostransko delovanje telefona

grega34
13.02.2013, 10:37
pozdravljeni!

kar nekajkrat se je že pojavila težava, telefon zvoni, ko se oglasiš te oseba na drugi strani ne sliši. Vedno pomaga reset modema. Včeraj sem klical na 080, svetovalec mi je resetiral modem in težava je bila odpravljena, poklical sem ga nazaj in povprašal o težavah, ki se ponavlajo, svetoval mi je naj enkrat na teden ali ob težavi resetiram modem, meni se to ne zdi sprejemljivo, da bi preventivno vsak teden resetiral modem. Kaj vi menite?

LP grega

kažin
13.02.2013, 12:10
Tudi meni se enako dogaja, po 4-5 dneh morem vsakič modem izklopiti it napajanja in potem deluje za naslednje dni :S

z prejšnjim modemom Sinope, pa po 1 mesec brez težav..

080 Tehnična pomoč
13.02.2013, 12:33
pozdravljeni!
kar nekajkrat se je že pojavila težava, telefon zvoni, ..
LP grega

Grega, prosim vas, da nam na ZS posredujete vaše uporabniško ime in prekopirate tudi zgornji opis težave. Opravili bomo vse potrebne diagnostike. Predvidevam, takole, brez podatkov, da bomo modem nadgradili na novejšo verzijo in s tem odpravili težave.

Boštjan Dobrovoljc

PikčastaKletka
19.08.2013, 11:50
Pozdravljeni!

Tudi naša mama ima problem z enostranskim delovanjem telefona. Odhodni delajo normalno, dohodni ne delajo. Pred kakim tednom so ji menjali paket..ker pa je bila sama doma, seveda ne ve kaj točno so počeli. Zamenjali so tudi modem. Mislim pa da gre za prehod iz ISDN telefonije na Siol telefonijo.
Klicali smo na centralo, kjer smo dobili odgovor: ne vem, to bi moralo delat.
Resetiral modem že 2x danes; ni problem v regionalni kodi, ker jo vedno vtipakmo; probali smo se klicat iz mobitelov in drugih stacionarnih telefonov. Internet tudi deluje normalno.
Kje bi lahko bil problem?
Lp

080 Tehnična pomoč
19.08.2013, 14:21
Pozdravljeni!

Tudi naša mama ima problem z enostranskim delovanjem telefona. Odhodni delajo normalno, dohodni ne delajo. Pred kakim tednom so ji menjali paket..ker pa je bila sama doma, seveda ne ve kaj točno so počeli. Zamenjali so tudi modem. Mislim pa da gre za prehod iz ISDN telefonije na Siol telefonijo.
Klicali smo na centralo, kjer smo dobili odgovor: ne vem, to bi moralo delat.
Resetiral modem že 2x danes; ni problem v regionalni kodi, ker jo vedno vtipakmo; probali smo se klicat iz mobitelov in drugih stacionarnih telefonov. Internet tudi deluje normalno.
Kje bi lahko bil problem?
Lp

Prosim, da mi na ZS posredujete uporabniško ime ali telefonsko številko vaše mame, da preverim delovanje telefonije.

Lep pozdrav,
Jure

PikčastaKletka
19.08.2013, 23:52
Jure, hvala za hiter odgovor. Očitno je gospod iz centrale, po čigar mnenju bi moralo vse delati, vseeno odkril napako in jo odpravil. Dohodni delujejo normalno.
Hvala!
Lp