Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sprememba tipa priključka-Optika

MIrko Potter
05.03.2013, 09:32
Pozdravljeni!

Zanima me ena specifična zadeva in sicer kdaj bo Telekom skozi Nazarje in Kokarje speljal optiko če jo sploh bo?Ker na trenutni lokaciji lahko imam priključek max 10M kar se mi zdi premalo saj mi noben HD program ne deluje-zmrzuje na polno ali pa ni zvoka,ipd...T-2 načrtuje v naslednjih 3-4 letih postaviti optiko na naši lokaciji saj jo v Mozirju že baje imajo kako je kaj s Telekomom?...Se mi nekod zdi telih 10M premajhna hitrost za današnje čase,sploh pa če uporabljamo IPTV ter ostale funkcije...Hvala za odgovor in Lep Pozdrav!

rock
05.03.2013, 10:02
Prek ZS povprašaj, če je na tvojem naslovu možen VDSL2b. Morda bo sinhronizacija zadostna za 2 HD (mini).

Veron
05.03.2013, 11:15
drugače pa zelo optimistično vprašanje. Po drugi strani pa veliko gospodinjstev še 10m ne dobi, čisto za primerjavo.

080 Informacije
08.03.2013, 08:10
Hitrost do 10 M bi morala zadoščati za gledanje HD-programov na enem TV-sprejemniku.

Naše omrežje posodabljamo po vsej Sloveniji, saj si tudi mi želimo čim več uporabnikom omogočiti dostop prek optičnega omrežja. Ko bo v načrtu izgradnja optike v vašem kraju, vas bomo o tem obvestili. Vabim vas, da dostopnost optičnega omrežja preverjate tukaj (www.siol.net/pomoc_in_podpora/dostopnost/opticno_omrezje).

LP
Jure