Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kako naložiti avatar na Planetu

bisabre
16.06.2013, 14:58
Imam preprosto trežavo. Prijavil sem se na portal Planet siol net (ne ta forum). Registracija je potekala brez težav. Ko pa sem želel dodati avatar mi ga nikakor noče naložiti. Čeprav je v zahtevanem formatu in velikosti. Poizkusil sem tudi z manjšimi velikostmi, a mi ga zopet noče "potegniti". Na svojem računalniku imam shranjenih veliko podobnih sličic. Na drugih portalih ni tovrstnih težav. Planet je pa kot iz nekega drugega planeta.:d Na forumu nisem imel tovrstnih težav.

080 Tehnična pomoč
17.06.2013, 12:59
Imam preprosto trežavo. Prijavil sem se na portal Planet siol net (ne ta forum). Registracija je potekala brez težav. Ko pa sem želel dodati avatar mi ga nikakor noče naložiti. Čeprav je v zahtevanem formatu in velikosti. Poizkusil sem tudi z manjšimi velikostmi, a mi ga zopet noče "potegniti". Na svojem računalniku imam shranjenih veliko podobnih sličic. Na drugih portalih ni tovrstnih težav. Planet je pa kot iz nekega drugega planeta.:d Na forumu nisem imel tovrstnih težav.

Pozdravljeni,

sem poizkusil naložiti PNG sliko v velikosti 128x128 px in je šlo brez težav.

Za najboljše rezultate priporočamo, da izberete sliko velikosti 128 x 128 slikovnih pik. Slike drugih velikosti bodo samodejno prilagojene. Podprta sta slikovna formata JPG in PNG.

Lep pozdrav
Sašo

bisabre
17.06.2013, 15:05
Hvala za odgovor. Bom poizkusil še v tem formatu. Vendar je res smešno, da zahtevajo JPG in PNG. Potem pa lahko naložiš le PNG.