Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Isdn telefonija ne deluje

blazg
17.09.2013, 15:50
Imamo priklopljene 3 telefone, se pravi eden je fax, druga dva pa telefona. Na Nt1+2a/b, pa utripa zelena lučka pri črki U, oranžna lučka pa gori. Telefoni pa nimajo signala, ko dvigneš slušalko ne slišiš nič.

Problem?

blazg
17.09.2013, 15:52
Kot zakleto je stvar začela delovati (prej ni delovala kakšen mesec), takoj ko sem ustvaril temo na forumu. Tako da je težava odpravljena sama od sebe.

blazg
18.09.2013, 09:48
No tako. Zadeva res ne deluje. Tisto včeraj je bil nekakšen preblisk. Spet se je vse ustavilo. S tem da sedaj ne delujejo samo telefoni, ampak tudi televizija zablokira.

Imamo priklopljene 3 telefone, se pravi eden je fax, druga dva pa telefona. Na Nt1+2a/b, pa utripa zelena lučka pri črki U, oranžna lučka pa gori. Telefoni pa nimajo signala, ko dvigneš slušalko ne slišiš nič.
Po novem blokira tudi televizija in je dejansko negledljiva.

Prosim za pomoč.

blazg
18.09.2013, 11:51
sem poslal mail na tehnično pomoč, ker tukaj ni odgovora.

mnheia
19.09.2013, 16:29
Glede na to, da ti trenutno ne deluje nobena storitev gre najverjetneje za napako na liniji. Priporočam, da čim prej pokličeš 080 1000, da ti pošljejo terenskega tehnika, ki bo zadevo preveril.

Glede na to, da ti stvar ne deluje že mesec dni kot praviš me zanima zakaj napake nisi prijavil prej?