Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Innbox V50U - internet - rdeča lučka

doomed
10.11.2013, 16:24
Pozdravljeni,

danes zjutraj je zmanjkalo elektrike za cca. 5 minut. Po tistem je je pričela goreti rdeča lučka za internet, prva oznaka (broadband). Poskušal sem modem večkrat resetirati, pa nič ne pomaga. Bi bilo potreben hard reset? Modem je za optiko Innbox V50U.

Prosim za odgovor. Lep pozdrav.

g33k
10.11.2013, 17:00
Kontaktiraj tehnično pomoč, imam občutek da je modem fuč.

lp

pal
10.11.2013, 18:58
ni rečeno, lahko da je tudi na centrali kaj.
Sem imel isti problem kar teden nazaj, svetila edino Boardband rdeča lučka.

Če se stvar še ni uredila, pokliči na 080 1000 in boš takoj vedel kje je problem.

cveto
10.11.2013, 19:44
Tudi pri meni nekaj dni nazaj na vdsl2 kar naenkrat zasvetilo rdeče.
Ker je gorela karnekaj časa sem odklopil iz elektrike,počkal par minut in se je sinhronizacija normalno postavila.

Zdaj če si samo softwersko restiral poizkusi še izklopit iz elektrike.

Drugače je pa možno da je kaj v centrali , na samem kablu od centrale do modema ali pa da je fuč modem.Kabel imaš dobro vtaknjen v modem ?

lp

doomed
10.11.2013, 20:14
Sem kontaktiral in so rekl da bo od jutri dalje tehničar pregledal. Sprobal sem reset prek štroma, ugasn in pržgat prek tipke, preko brskalnika, edino nism dal na factory reset. Kabl je vredi (rdeča lučka gori odkar je štrom nazaj pršu), zelene pa gorijo za Wifi in Data. Predvidevam, da je modem, ker sosedu (isto optika ter modem) dela normalno.

l0jzi17
10.11.2013, 20:14
Tudi pri meni se je pokazala pred 2-dnevi rdeča lučka in ugasnile vse lučke po nekaj minutah se je hvala bogu vse skupaj postavilo nazaj na normalno stanje, takoj sem obvestil napako tehnični podpori preko spletnega pogovora in dobil sem odgovor, da je prišlo do izpada električne energije na omrežju ( pri meni je računalnik deloval normalno in ostale električne zadeve) na telekomu pa trdijo da pri njih ni bilo napake( da sistem deluje pri njih neprekinjeno)()"japajade in your face telekom") . Telekom spravi se skupaj ker to je že višek nesposobnosti !
Saj se vidi , da še centrale nič finančno ne posodabljajo ali vzdržuje in takih izpadov bo čedalje več !!!
Resnica boli !!!

cveto
10.11.2013, 20:37
Sem kontaktiral in so rekl da bo od jutri dalje tehničar pregledal. Sprobal sem reset prek štroma, ugasn in pržgat prek tipke, preko brskalnika, edino nism dal na factory reset. Kabl je vredi (rdeča lučka gori odkar je štrom nazaj pršu), zelene pa gorijo za Wifi in Data. Predvidevam, da je modem, ker sosedu (isto optika ter modem) dela normalno.

Ker si že vse poizkusil bo potrebna zagotovo menjava modema.

Če je okvara točno od takrat ko se je vrnila elektrika ,je čisto možno da je prišel kakšen prenapetostni sunek.

lp

080 Tehnična pomoč
11.11.2013, 08:01
Na opise težav v tej temi smo opozorili pristojne tehnike. V primeru, da bomo potrebovali dodatne informacije, bomo udeležene individualno kontaktirali.

Boštjan

doomed
11.11.2013, 15:47
No siolov tehnik je prišel pregledat zadevo in testiral na dveh različnih modemih, drug napajalnik, drug optični kabl za internet: še vedno rdeča lučka :/ . Sedaj pa čakat na mojstre, ki so polagal in vezal kable.

Edit:
Kabli so vredu, spet treba čakat na siol/telekom tehnika -.-' .