Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mobilni internet Mobitel

Butalec
27.12.2013, 13:00
Dobil sem obvestilo, da se moj mobilni internet Mini z 2GB in ceno 9,90 EUR po novem letu avtomatsko spreminja v Mobilni paket S s 3GB in ceno 12 EUR.

Tole se mi zdi pa malo huda. Za eno tablico plačat naročnino cca 9 EUR (30% popust) prej pa 7 EUR. Naročniki smo postavljeni pred dejstvo, vzemi ali pusti. Definitivno bom prekinil naročnino in vzel predplačniški paket 100 dni 5GB za 20 EUR. Prej sem bil na Tušmobilu za 5 EUR 1GB (mi zadostuje) pa je bilo čisto v redu. Na Mobitel so me zvlekli samo zaradi 30% popusta, LTE mi pa iPad 3 itak ne podpira.

Pa lahko bi odprli nov forum Mobitel storitve, če ste zdaj eno podjetje in združujete vse storitve.

080 Informacije
10.01.2014, 11:34
V obvestilu so navedene cene brez popustov, torej redne cene.

30 % odstotni popust v okviru ponudbe Internet povsod na izbrani paket Mobilni internet pa ostane kljub prenovi paktov. Redna cena tega paketa pred spremembo je zanaša 11,50 EUR, sedaj je 12 EUR. Popust se ohrani dokler ste naročnik enega od paketov Mobilni internet, SiOL-storitev in imate naročen skupni račun. V tem primeru mesečna naročnina za paket Mobilni internet S z upoštevanim 30 % popustom znaša 8,4 EUR.

Za konkretnejšo preveritev nam pošljite svoje naročniške podatke v ZS.

Lp

Ana