Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Siol box utripa signalna lučka

Vsemogočni
24.05.2014, 13:52
Pozdravljeni, po resetiranju Siol Boxa, stalno utripa signalna lučka (na levi strani, spredaj). Ker to traja že več kot 7 dni, ne verjamem, da se še kaj nadgrajuje.
Po resetu je bil izvršen celoten postopek nastavitev in od takrat dalje signalna lučka utripa, vse funkcije pa delujejo normalno.
Pred resetom je signalna lučka stalno svetila. Zakaj utripa in kako se prepreči utripanje? Če je možno?
Poizkušali smo že s ponovnim krajšim in daljšim resetom, izklopom elektrike za uro, vendar je stanje enako.
Hvala za odgovor.

cveto
24.05.2014, 14:37
Ni druge . Tehnična pomoč.

lp

080 Tehnična pomoč
24.05.2014, 15:19
Pozdravljeni, po resetiranju Siol Boxa, stalno utripa signalna lučka (na levi strani, spredaj). Ker to traja že več kot 7 dni, ne verjamem, da se še kaj nadgrajuje.
Po resetu je bil izvršen celoten postopek nastavitev in od takrat dalje signalna lučka utripa, vse funkcije pa delujejo normalno.
Pred resetom je signalna lučka stalno svetila. Zakaj utripa in kako se prepreči utripanje? Če je možno?
Poizkušali smo že s ponovnim krajšim in daljšim resetom, izklopom elektrike za uro, vendar je stanje enako.
Hvala za odgovor.

Na ZS mi, prosim, sporočite vaše uporabniško ime, ter MAC naslov BOXa, ki nagaja. MAC se nahaja na nalepki na dnu BOXa.

Lp,Črt

Vsemogočni
02.06.2014, 18:45
Da še malce dodam novejše ugotovitve.

Vsake toliko časa, slika v TV aparatu obstane za 3 do 4 sekunde, nato manjkajoči del preskoči (ne predvaja) in program brez problema teče dalje. To se naredi cca 3x do 4x na večer.

080 Tehnična pomoč
02.06.2014, 21:15
Da še malce dodam novejše ugotovitve.

Vsake toliko časa, slika v TV aparatu obstane za 3 do 4 sekunde, nato manjkajoči del preskoči (ne predvaja) in program brez problema teče dalje. To se naredi cca 3x do 4x na večer.

Najbolje da mi na ZS sporočite podatke, vaše uporabniško ime, ter MAC naslov BOXa, ki nagaja. MAC se nahaja na nalepki na dnu BOXa.
Da bom lahko bolj točno preveril težavo.

LP
Matej

Vsemogočni
09.06.2014, 08:32
Hvala za odgovor.
Podatke sem že poslal, ko je zanje napisal Črt. Samo nimam pojma, kdo jih nato dobi, ker pridejo na tehnično pomoč, tam pa vas je več. Sem pa dobil odgovor že 26. 05. 2014 od Mitja na ZS, da je bilo pregledano in ne kaže nič, da bi bilo kaj narobe. Lučka konstantno utripa, zastoj slike pa je občasen, tako, da je res težko opaziti, da bi bilo kaj narobe. Razumem pa, da nekdo ne more opazovati kako uro dogajanje na boxu, posebej še, ker televizijo v glavnem gledamo le zvečer. Vseeno hvala za trud in nudeno pomoč!