Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nedelovanje telefona

bosoturk
17.06.2014, 19:35
POzdravljeni.

Zanima me, če se vam zdi normalno, da že od sobote čakam, da nekdo poskuša ugotoviti kaj se dogaja na našem priključku, ker nam ne dela telefon. Zastopim, da imate gužvo ampak bi se spodobilo, da se po 4ih dneh vsaj nekdo oglasi ali pa nekdo pokliče in opraviči, da pač tudi danes ni šlo.

Počasi me bo potrpljenje začelo popuščati, tako da prosim, če se lahko nekdo zgane in ugotovi kaj se dogaja. Seveda upam da se boste konec meseca spomnili, ko boste tiskali položnice.

080 Tehnična pomoč
17.06.2014, 23:36
POzdravljeni.

Zanima me, če se vam zdi normalno, da že od sobote čakam, da nekdo poskuša ugotoviti kaj se dogaja na našem priključku, ker nam ne dela telefon. Zastopim, da imate gužvo ampak bi se spodobilo, da se po 4ih dneh vsaj nekdo oglasi ali pa nekdo pokliče in opraviči, da pač tudi danes ni šlo.

Počasi me bo potrpljenje začelo popuščati, tako da prosim, če se lahko nekdo zgane in ugotovi kaj se dogaja. Seveda upam da se boste konec meseca spomnili, ko boste tiskali položnice.

Pozdravljeni,

na ZS mi posredujte vašo telefonsko številko in podrobneje bom preveril problematiko na vašem priključku.

Lp
Sandi

cveto
18.06.2014, 11:43
POzdravljeni.

Ha. Jaz čakam že od 3.6 na odpravo napake. Najmanj štirikrat so mi poslali datum kdaj bom imel obisk tehnika na domu. Štiri dni dopusta sem zapravil ,a tehnika še vedno ni....

lp

bosoturk
18.06.2014, 12:25
tole zadnje čase me res raz..i ... čakaš ko tele, pa se noben ne oglasi, linije pa sploh ne morm dobit

cveto
18.06.2014, 12:37
Ja,ja ..maš prav. Da bi znoru. telefonsko veze ne dočakaš , na maile redko odgovarjajo..
Ko pa slučajno dobiš kakšen odgovor,ti paše na koncu rečejo da je vse v redu.
Porazno res tole.

Sicer ne želim nikomur težav, ampak šele ko imaš težave vidiš kaj si kot uporabnik vreden pri telekomu.
A je to normalno da ti dajo štiri datume z urami, kdaj pride terenski tehnik ,potem pa nikogar ni,in zopet obljube za drugi dan... In je šlo štiri dni dopusta za nič..
lp

alex1
19.06.2014, 08:32
Dober si. Meni na misel ne pride, da bi dal svoj dopust za tehnika. Naj pride ko sem jaz frej ali pa naj on vzame svoj dopust.

krepki
19.06.2014, 09:13
V bistvu je tukaj problem telefon cveto je seveda moral malo zajokat tudi v tej temi,ampak tako kot on opisuje težavo,kot da se je podrl cel svet zaradi tistega ubogega mega uplauda,ki ga verjetno sploh nebi opazil,če nebi vsak dan gledal v nastavitve modema.

Pa brez zamere cveto.

cveto
19.06.2014, 13:24
V bistvu je tukaj problem telefon cveto je seveda moral malo zajokat tudi v tej temi,ampak tako kot on opisuje težavo,kot da se je podrl cel svet zaradi tistega ubogega mega uplauda,ki ga verjetno sploh nebi opazil,če nebi vsak dan gledal v nastavitve modema.

Pa brez zamere cveto.

Eh, oprosti krepki samo zdaj pa res malo kozle streljaš.. Mogoče boš kdaj v situaciji,ki ti je pa ne želim.
In po tvoje padec en mega uploada pa res ni nič ??? Pa ko bo čez en mesec padel spet za en mega ?? Eh ,pa kaj potem...
Že tako sem bil sprijaznjen da pač celih 5Mb kar imam naročeno pač ne gre. V redu pač 4.3Mb je maximum in za moje zahteve ni problema.
Ampak ko čez noč pade na 3 ali 3.5Mb pa res ne razumem da moram to kar mirno sprejeti..? In neizpodbitno gre za neko verjetno manjšo okvaro.

Pa tako informativno, v tem postu je bilo bistvo kako neodzivni so telekomovci , v primerih kjer storitev sicer še deluje a ne popolno.

lp Cveto

krepki
19.06.2014, 14:47
Te zastopim ja saj sem ti napisal ne zameri.