Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Philips smart TV se ne poveže preko wi-fija

Joanfaca
16.09.2014, 15:45
Pozdravljeni,

že nekaj časa se spopadam s težavami povezovanja TV preko wi-fija. Ko se hočem povezati, mi najde omrežje, se poveže, potem pa se "100 let" prijavlja, na koncu pa reče, da povezava ni uspela. Geslo je pravo, z ostalimi napravami se povežem brez težav. V čem je težava?:dontknow:

Naj še omenim, da sem se nekajkrat že uspešno povezala, zdaj pa že nekaj časa ne deluje :/

080 Tehnična pomoč
16.09.2014, 17:44
Najbolje, da nam sporočiš na ZS naročniške podatke in kratek opis težave, da preverimo, če se na modemu kaj da urediti, če seveda WiFi omrežje oddaja naš modem.

lp Mitja

js1234
22.09.2014, 20:16
Pozdravljeni,

že nekaj časa se spopadam s težavami povezovanja TV preko wi-fija. Ko se hočem povezati, mi najde omrežje, se poveže, potem pa se "100 let" prijavlja, na koncu pa reče, da povezava ni uspela. Geslo je pravo, z ostalimi napravami se povežem brez težav. V čem je težava?:dontknow:

Naj še omenim, da sem se nekajkrat že uspešno povezala, zdaj pa že nekaj časa ne deluje :/

velikokrat pomaga ponovni reset modema!

p.s.
saj vem, da boš rekel, da se ti ena naprava poveže druga pa ne.......... NAREDI RESET, pa se potem naprej pogovarjamo! :)

telex
22.09.2014, 20:57
Pri takšnih težavah je potrebno poznati zgodovino. Ti je povezava delovala in potem nehala delovati, čeprav nisi v TV ali na modemu spreminjal nobenih nastavitev? Se je morebiti na TV posodobil programski paket? Se je lahko kdo drug igral s TV ali modemom (otrok, dedek, prijatelj...)? Če se je zgodilo karkoli od naštetega potem iščeš v tisti smeri naprej, kaj so se igrali, spreminjali, dodajali...
Največkrat zares pomaga, da tako TV kot modem izključiš iz elektrike in počakaš nekaj minut. Če to ne uspe, je naslednja varianta, da TV postaviš na tovarniške nastavitve.
Če pa še to ne da želenih rezultatov ti pa edino preostane, da se obrneš za pomoč k strokovnjakom. Najprej pokličeš SIOL tehnika, kar je običajno zastonj. Naslednji korak je kakšen kolega z več omrežnih znanj, kar je običajno v rangu kakšnega piva in nekaj modrovanj. Na koncu pa ostane le še servis, kar pa je...