Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Modem

manc
04.10.2014, 03:19
Imam VDSL 2+ (modem z antenco), ki je na vaši strani sicer opisan kot Sinope568+. Doma mi sicer napiše, ko se logiram, da je Innbox V50U Home Gateway
Težava.
Če je računalnik povezan na modem v ETH1, pokaže speed test 9 mbps, če pa je povezan v 2, pa pokaže speed test 20mbps, kot mora biti.
Kaj je z ETH1 narobe in za kaj mi kaže, da imam napačen modem.

080 Tehnična pomoč
04.10.2014, 07:35
Pozdravljeni,

glede na opisano tehnologijo imate pravi modem. Tudi na obeh izhodih bi morali dosegati enako hitrost. Ste test opravili večkrat?

Lep pozdrav
Miha

manc
05.10.2014, 17:20
Po vaših navodilih sem test opravil večkrat, vendar na izhodu ETH1 polovična hitrost.

080 Tehnična pomoč
05.10.2014, 18:04
Pozdravljeni,

prosim sporočite mi naročniške podatke (uporabniško ime) na zasebno sporočilo, da preverimo zadevo. Pripišite tudi kontaktno telefonsko številko, na kateri ste dosegljivi.

Hkrati pa priklopite vaš računalnik nazaj v vhod ETH 1 na modemu in ga tam tudi pustite da opravimo diagnostiko. Če imate možnost oziroma imate doma še en računalnik pa je zaželjeno, da priklopite na vhod ETH 1 še ta drugi računalnik ter nato preverite ali je tudi z drugim računalnikom na vhodu ETH 1 še vedno samo polovična oziroma prenizka hitrost?

Lep pozdrav
Sebastjan