Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : težava s hitrostjo povezave

damirj79
22.02.2015, 12:18
Pozdravljeni,

zadnje pol leta (ali pa še več) konkretno pa ves zadnji teden, vključno danes, hitrost interneta ni niti blizu takšne, kot zakupljena (ne dosega niti polovico hitrosti, še raje je pod 1/3) ravno tako niti eden HD program ni mogoče gledati, komajda je mogoče gledati dva TV programa hkrati, kockanje vmes pa je itak neizbežno. Ima še kdo podobne težave?

LP, D

080 Tehnična pomoč
22.02.2015, 15:41
Pozdravljeni,

prosim, da na ZS sporočite uporabniško ime storitev SiOL in kontaktno številko, da preverimo povezavo.

Lep pozdrav,
Marko

I3uZz
03.05.2015, 16:51
Pozdravljeni,

zadnje pol leta (ali pa še več) konkretno pa ves zadnji teden, vključno danes, hitrost interneta ni niti blizu takšne, kot zakupljena (ne dosega niti polovico hitrosti, še raje je pod 1/3) ravno tako niti eden HD program ni mogoče gledati, komajda je mogoče gledati dva TV programa hkrati, kockanje vmes pa je itak neizbežno. Ima še kdo podobne težave?

LP, D

Nič novega na SiOLu zadnja leta! Jaz osebno se z težavami srečujem več let na siolu in pod nobenimi pogoji nočejo odpravit težav na zastareli liniji. Zdaj smo končno z sosedi pri konkurenci prišli do tega, da nam napeljejo optično omrežje. Kljub temu, da pride 400€ na hišo ostalo krije ponudnik se vsekakor splača, ker na siolu se v enem letu vrže več kot 400€ proč, ker kar se njihove opreme tiče in delovanja določenih storitev so daleč za konkurenco!!!

080 Tehnična pomoč
04.05.2015, 18:01
Če imate trenutno še vedno našo povezavo in vam ne deluje vredu mi, prosim, sporočite vaše uporabniško ime na ZS in bom preveril priključek.

LP
Sandi

aaverwnbe
19.05.2015, 16:21
lep pozdrav,

pred 5 dnevi smo spremenili ip nazaj na dinamičnega, včeraj pa danes pa je prekinjalo internet kar precej, bi bilo potrebno spremeniti še kaj na modemu?

Če bi lahko kdo s tehnične pomoče preveril stanje povezave bi se mu v naprej zahvalil.

koble
19.05.2015, 17:36
Tezava je zi da če nimaš na optiki 1gb osnovne povezave

080 Tehnična pomoč
19.05.2015, 18:02
Pozdravljeni,

po spremembi tipa IP-naslova se na modemu konfiguracija običajno ne spremeni.

Za doatno preveritev vašega priključka in omenjenega prekinjanja pa mi na ZS, prosim, posredujte vaše uporabniško ime.

LP
Sandi