Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Fritz router/modem "restart"

bbegelj
22.06.2015, 14:32
Pozdravljeni.

Imam manjšo "težavo" z mojim Fritz routerjem/modemom.
Vsako jutro okrog 5.10, mi prekine povezavo z internetom za kakšne dobre pol minutke.
Sicer ni ne vem kakšen problem, vendar jaz takrat "začnem" vsak dan in ravno pregledujem maile in novičke in mi gre kar že malo na živce.

Ali se da ta čas "rekalibracije" ali karkoli že je ta zadeva, ki jo počne aparatek, premakniti na kakšno bolj nočno uro, npr. ob 3h ponoči pa res še nikoli nisem uporabljal računalnika :)

LP
B

080 Tehnična pomoč
23.06.2015, 11:00
Pozdravljeni.

Imam manjšo "težavo" z mojim Fritz routerjem/modemom.
Vsako jutro okrog 5.10, mi prekine povezavo z internetom za kakšne dobre pol minutke.
Sicer ni ne vem kakšen problem, vendar jaz takrat "začnem" vsak dan in ravno pregledujem maile in novičke in mi gre kar že malo na živce.

Ali se da ta čas "rekalibracije" ali karkoli že je ta zadeva, ki jo počne aparatek, premakniti na kakšno bolj nočno uro, npr. ob 3h ponoči pa res še nikoli nisem uporabljal računalnika :)

LP
B

Pozdravljeni,

predlagam, da nas kontaktirate prek ZS in zraven posredujete vaše naročniške podatke in kontaktno številko.

Lep pozdrav
Sašo

bbegelj
23.06.2015, 18:08
Tole je rešitev: .... Hvala Sebastjan

Pozdravljeni,

to je nastavitev na Fritzu s katero naredi "reconnect" pppoe seje in je nastavljena na neko naključno vrednost ponoči. V vašem primeru med 5 in 6 uro ponoči. Najdeto jo pod Internet->Account information->Internet connection->Connection settings.

Lp,
Sebastjan