Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Box S

bronco
08.01.2016, 14:29
Spoštovani

Sem novi naročnik IPTV televizije z dvema boxema, pa me zanima, zakaj se mi eden box takoj postavi in se mi prikaže slika programa, drugi box moram pa dvakrat vključit( izključit), da se mi pokaže slika programa? Hitrost je 50/20, ostalo zaenkrat bp. Hvala za odgovor.:dontknow:

080 Tehnična pomoč
08.01.2016, 21:39
Spoštovani

Sem novi naročnik IPTV televizije z dvema boxema, pa me zanima, zakaj se mi eden box takoj postavi in se mi prikaže slika programa, drugi box moram pa dvakrat vključit( izključit), da se mi pokaže slika programa? Hitrost je 50/20, ostalo zaenkrat bp. Hvala za odgovor.:dontknow:

Pozdravljeni,

na ZS mi prosim, posredujte še svoje uporabniško ime storitev SiOL ali kater drug naročniški podatek (ime in priimek naročnika, naslov priključka ter stacionarna telefonska številka ali številka SPP, ki jo najdete na mesečnem računu). Da bomo lahko preverili delovaje.

LP
Matej

siko77
09.01.2016, 10:33
Spoštovani

Enako pri meni.