Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Klici iz čudnih številk ??

cveto
04.05.2016, 18:31
Danes sem dobil kar tri klice iz vsaj meni čudnih številk na hišni telefon ...

Kaj bi lahko bilo to ??

Številke so pa :

042422044

042480060

Predpone si sicer nisem zapomnil , a nekako se mi zdi da je bilo :

+43????

Bistvo je sedaj , ali pomeni kakšno nevarnost če se samo oglasiš ob klicu ??

lp

Veron
05.05.2016, 10:07
Če se samo oglasiš, ni nič narobe. Samo ne klicat nazaj!
Sicer pa +43 je Austrija, če se ne motim.

tomy11
05.05.2016, 11:37
NIč ni narobe če se oglasiš, mene tudi večkrat kakšne čudne številke kličejo pa včasih ko se javiš je vse tiho, včasih se ti pa kakšna ženska javi na drugi strani, ki govori v Angleškem jeziku ponavadi je ok kakšnega Microsofta kao :) ali pa kaj podobnega...

Sam nazaj ne klicat, ker pol ti pa zaračunajo mednarodni klic za v tisto državo katero kličeš...

cveto
05.05.2016, 13:27
Hvala za namige glede vračanj klicev..

Brez skrbi nisem eden tistih ki bi padal na take na fore.

Vseeno mi pa ni jasno kje je poanta teh klicev ? Ponavadi je itak vse tiho na drugi strani ??

lp

tomy11
07.05.2016, 16:25
Če se noben ne javi na drugi strani, da je vse tiho in potem prekine, je za***ancija ljudi, ti pokličeš nazaj plačaš mednarodni klic, ni nek strošek sam vseeno, kaj pa imajo od tega pa ne vem. To kar pa kroži po netu pa ni res da se potem klic ne da prekinit, pa da plačaš nevem kak znesek klica,...
Tist ko pa kličejo kao od Microsofta, pa še od kake druge firme ti pa dajo neka navodila in potem z***eš računalnik oziroma Windowse ali pa naložiš kakšen vohunski program in ti po možnosti kaj pokradejo iz računalnika ali kaj drugega ali pa celo denar z bančnega računa ali podobno, teh fint je zelo veliko, sam ljudje še vedno nasedajo temu...