Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Registracija 3 naprav

bassoon
24.10.2016, 18:53
Rad bi odprl diskusiijo o novem absurdnem pravilu za Tvin. Reistrirane 3 naprave na uporabniško ime. V tem času tablic in mobilnikov ... Še striktni Apple dovoljuje več naprav na istem IDju.

neomusic
27.10.2016, 09:37
totalna bedarije, da nepovem da ko grem v app mi javi da je preveč registriranih naprav (nobene še nisem uspel registrirat) ko pa grem gledat moje naprave pa je seznam prazen. kje sploh to lahko urejam ?

Sawyer
28.10.2016, 13:28
naj odstranijo registracijo pa omejijo samo na stevilo istočasnih sej.

080 Informacije
02.11.2016, 13:24
Registracija naprav na TViN trenutno ni aktivna, o ponovni aktivaciji bomo obvestili na naših spletnih straneh, prav tako pa bodo uporabniki dobili obvestilo prek aplikacije.

mare2
05.11.2016, 19:47
Predno se začnete izživljat z omejitvijo v TVIN bi bilo dobro urediti, da bi TVIN delal tako kot se pričakuje. Namreč vsak teden najmanj 3x kateri program, za nazaj gledanje ne deluje. Bi bilo dobro o tem obvestiti izdelovalca programa.

neomusic
27.02.2018, 17:52
totalna bedarije, da nepovem da ko grem v app mi javi da je preveč registriranih naprav (nobene še nisem uspel registrirat) ko pa grem gledat moje naprave pa je seznam prazen. kje sploh to lahko urejam ?

Ravno danes po updejtu imam ta problem. Javi mi da jih je preveč, ko pa grem pogledat katere da to zadevo uredim mi pa ne kaže nobene, seznam je prazen. Hudi razvijalci aplikacije res.

080 Tehnična pomoč
27.02.2018, 19:51
Ravno danes po updejtu imam ta problem. Javi mi da jih je preveč, ko pa grem pogledat katere da to zadevo uredim mi pa ne kaže nobene, seznam je prazen. Hudi razvijalci aplikacije res.

Na aplikaciji za TViN trenutno ni aktivne omejitve števila naprav. Prosim, sporočite mi na ZS e-naslov s katerim se prijavljate v TViN. Navedite tudi napravo na kateri je aplikacija nameščena in različico aplikacije, ki jo uporabljate.

LP
Sandi