Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : TVIN Ogled nazaj

nejccar
12.11.2016, 09:20
Pozdravljeni, konkretno mi oddaja
"Ta teden z Juretom Godlerjem" od četrtkami po nekaj minutah ne deluje več. Slika preskakuje, zvoka ni več, potem pa se čez enih 10 minut zopet pojavi

080 Tehnična pomoč
12.11.2016, 13:29
Z Ogledom nazaj na TViNu se res pojavljajo težave v delovanju. Razvijalci so s tem že seznanjeni in to rešujejo.

Lep pozdrav,
Marko

Aidata
29.03.2017, 21:41
Spet so težave z ogledom nazaj, konkretno POPTV, ostalega nisem poskušal.

080 Tehnična pomoč
29.03.2017, 22:01
Spet so težave z ogledom nazaj, konkretno POPTV, ostalega nisem poskušal.

Tako je, danes zvečer je prišlo do izpada pri ogledu nazaj. Napako tehniki odpravljajo, pričakujem, da bo urejeno kmalu.

Lp, Črt

mato22
30.05.2017, 11:18
Na programu Eurosport 2 ne deluje že nekaj dni ogled nazaj oz. manjka spored za ogled nazaj za 3 dni.
Na Tvinu ogled nazaj deluje, na boxu pa ne.
Se ta napaka odpravlja?

080 Tehnična pomoč
08.06.2017, 09:17
Na kanalu Eurosport 2 sedaj preverjeno deluje spored in ogled nazaj. Tako na SD kot HD različici. Prosim preverite, oziroma mi v primeru težave prek zasebnega sporočila posredujte uporabniško ime.

Lp, Sebastjan

Qua7ar
12.11.2017, 23:06
Pozdravljeni,
Pri poskusu ogleda oddaj za nazaj v aplikaciji Tvin (ios) ni mogoče poslušati zvoka. Takoj, ko pritisneš tipko za ogled nazaj se zvočnik vklopi na mute.

080 Tehnična pomoč
15.11.2017, 20:11
Pozdravljeni,
Pri poskusu ogleda oddaj za nazaj v aplikaciji Tvin (ios) ni mogoče poslušati zvoka. Takoj, ko pritisneš tipko za ogled nazaj se zvočnik vklopi na mute.

Takoj, ko kliknete ikono za ogled nazaj aplikacija telefon res utiša, to je zato, da vas med iskanjem želene oddaje zvok ne bi motil. Ko pa izberete oddajo, ki bi jo gledali za nazaj, se zvok ponovno vključi, oddaja deluje normalno.

Lp, Črt

gorchi
30.11.2017, 22:09
Mene pa zanima, ali ima še kdo težave pri ogledu nazaj na Pop TV? Nadaljevanko "Reka ljubezni" redno gledamo za nazaj ponavadi okoli 22-23h in ima TVIN težav noro veliko. Vsake toliko zgine zvok, potem ko se nazaj pojavi, slika zašteka, mogoče celo preskoči. In ker je nadaljevanka v slovenščini, kup dialogov zgine...
Naslednji problem, ki ga dokaj redno opažam je ta, da če gledam nekaj za nazaj kmalu po tistem, ko je bila na sporedu (recimo 15-30 min kasneje), oddaja takoj za njo ni vidna. Ponavadi pomaga menjava kanala in vrnitev nazaj, ni pa nujno. Slednji problem sem srečal tudi na kakšnem drugem kanalu, recimo Discoveryu...

uziberna
05.12.2017, 09:15
Jaz isto opažam težave pri ogledu nazaj na Pop TV. Pri ogledu nazaj zvoka večino časa ni, v določenih primerih ga sploh ni. Pogosto se tudi zgodi, da videa ne naloži in izpiše se "težave s predvajalnikom". Pred dnevi je celo pri ogledu oddaje za nazaj katera se ni še zaključila skočilo kar na oddajo "Znan obraz ima svoj glas". Vsake toliko video res preskoči, vendar tole brez zvoka je res neuporabno za gledanje. Poskusil sem večkrat osvežit, menjavo kanala, počistit podatke v brskalniku, ponovni zagon računalnika, menjavo brskalnika in na večih napravah (windows računalnik, iOS, android, windows mobile), težave ostajajo. Takšne težave sem zasledil že večkrat v preteklosti in to zanimivo vedno na programu Pop TV.

080 Tehnična pomoč
06.12.2017, 21:50
Pri TViNu beležimo sistemsko napako z zvokom pri ogledu nazaj na kanalu POP TV. Težavo že odpravljamo.

Lp, Črt

hellolucek
18.12.2017, 18:05
Na POPtv se kar ne deluje zvok pri ogledu za nazaj preko spleta.

080 Tehnična pomoč
20.12.2017, 21:58
Na POPtv se kar ne deluje zvok pri ogledu za nazaj preko spleta.

Prosim, preverite delovanje nazaj na kanalu za danes in od danes naprej. Ali je zvok ok?

Lp, ČRt

belek
09.01.2018, 17:19
Zvok še vedno ni ok na Pop tv. Nekaj časa je potem pa zopet izgine...